Kompleksowe uzbrajanie budynków z OZE Projekt

Klienci naszej firmy mogą skorzystać z kompleksowej oferty uzbrajania budynków. Na czym polega świadczona przez nas usługa? Jeśli jesteś na etapie budowy domu możesz zlecić nam szereg działań. Jest to między innymi wykonanie instalacji grzewczej oraz fotowoltaicznej, dzięki której pompa ciepła będzie działała bezkosztowo. Ponadto zajmiemy się izolacjią budynku pianą PUR, a także montażem rekuperacji, zapewniającej najlepszą wentylację wnętrz. Świadczone przez nas usługi obejmują również przygotowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej czy montaż klimatyzacji, która schłodzi budynek w upalne, wakacyjne dni. 

Jeśli jesteś zainteresowany oferowanymi przez nas usługami, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą Ci w wyborze optymalnych rozwiązań w postaci:

 • rekuperacji,
 • pomp ciepła,
 • piany PUR,
 • klimatyzacji,
 • fotowoltaiki,
 • instalacji wodno-kanalizacyjnych.
Kompleksowe uzbrajanie budynków

Kompleksowe uzbrajanie budynków = wygoda i bezpieczeństwo

Zalety kompleksowego uzbrajania budynków

Zalety kompleksowego uzbrajania budynków

Kompleksowe uzbrajanie budynków posiada szereg zalet. Największą i bez wątpienia niezwykle istotną dla Inwestora jest możliwość oszczędności czasu, którego na etapie budowy domu często brakuje. Wybór jednego przedsiębiorstwa, które zajmie się zarówno instalacją grzewczą, jak i instalacją wodno kanalizacyjną czy energetyczną sprawia, że nie jest konieczne szukanie osobnych podwykonawców do realizacji poszczególnych etapów inwestycji. Kompleksowe uzbrajanie budynków oznacza również budowę zintegrowanych i współpracujących ze sobą rozwiązań poprawiających ich wydajność i generujących wyraźne korzyści finansowe. W przypadku chęci rozbudowy systemów, wykonawca usługi zna pełną infrastrukturę budynku, co sprawia, że kolejne układy będą dopasowane do istniejących już struktur.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dlaczego warto nam zaufać?

Jeśli jesteś zainteresowany kompleksowym uzbrojeniem budynku, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dlaczego warto wybrać właśnie nasze przedsiębiorstwo? Przede wszystkim dlatego, że dysponujemy czymś, czego nie da się kupić. Mowa o doświadczeniu, które jest niezwykle istotne przy realizacji tego typu zadań. Ponadto działamy wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie, zapewniającym ogromną trwałość i wydajność. Wybierając OZE Projekt, przez cały proces inwestycji będziesz otoczony opieką jednego specjalisty, który nie tylko będzie czuwał nad prawidłową realizacją każdego etapu inwestycji, ale również będzie Ci służył pomocą, w przypadku chęci wdrożenia kolejnych rozwiązań z naszej oferty.

dom w budowie

Kiedy się z nami skontaktować?

W przypadku, gdy zainteresowały Cię usługi naszego przedsiębiorstwa, warto skontaktować się z nami na jak najwcześniejszym etapie budowy lub nawet przed jej rozpoczęciem. Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ podczas projektowania możesz uwzględnić źródło ciepła w postaci na przykład pompy. Dzięki temu nie będziesz musiał stawiać kominów lub wydzielać dodatkowej kotłowni. W ten sposób nie tylko ograniczysz koszty, ale również zaoszczędzisz sporo miejsca. Ponadto instalacje niektórych systemów, tak jak ma to miejsce na przykład z rekuperacją, możliwe są jedynie na wczesnym etapie budowy. Właśnie dlatego wdrożenie wszelkich rozwiązań warto przemyśleć jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Pozwoli to na ich skuteczną optymalizację oraz zredukowanie kosztów.

image00036

Jak przebiega inwestycja?

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z przygotowanej przez nas kompleksowej oferty uzbrajania budynków, pierwszym etapem naszych wspólnych działań będzie spotkanie ze specjalistą. Podczas niego ustalimy, z których rozwiązań chciałbyś i możesz skorzystać. Przygotujemy również niezbędne projekty oraz zwymiarujemy odpowiednio urządzenia i instalacje, które chcesz zastosować. Po wybraniu odpowiednich rozwiązań oraz zgodnie z zaawansowaniem prac, nasze ekipy monterskie przystąpią do realizacji zadań. Działania będą prowadzone zgodnie z ustaloną kolejnością i dobrymi praktykami. Wszystko po to, aby cały instalowany przez nas układ był spójny, a urządzenia działały z jak najlepszą wydajnością. 

Skontaktuj się z nami

Spotkaj się z naszym ekspertem

Jeśli szukasz przedsiębiorstwa specjalizującego się w kompleksowym uzbrajaniu budynków, zapraszamy do kontaktu. Możemy Ci pomóc zarówno na etapie budowy domu, jak i jego gruntownej przebudowy. Zaproponujemy, dobierzemy oraz zainstalujemy rozwiązania skrojone do Twoich potrzeb. Zajmiemy się zarówno przygotowaniem instalacji grzewczych, jak i energetycznych czy wodno-kanalizacyjnych. Chcesz dowiedzieć się więcej lub porozmawiać z nami na temat systemów, które możesz wdrożyć w swoim domu? Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas lub uzupełnij formularz kontaktowy, a to my odezwiemy się do Ciebie. Do zobaczenia!

Pomożemy Ci znaleźć
odpowiednie rozwiązanie

Telefon: 504 105 826
Adam Fokow, produkt menedżer ds. rekuperacji 

Prześlij nam swój numer telefonu, odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Pytania i odpowiedzi

OZE Projekt - kolory marki
Wykonanie jakich usług możesz nam zlecić?

Na zlecenie inwestorów zajmujemy się instalacją:

 • rekuperacji,
 • pomp ciepła,
 • klimatyzacji,
 • piany pur
 • fotowoltaiki,
 • systemów wodno-kanalizacyjnych, 
Na jakim etapie budowy powinieneś się skontaktować?

Kontakt z instalatorem powinieneś nawiązać jak najszybciej, a najlepiej jeszcze w trakcie projektowania budynku. Dzięki temu możliwe będzie wdrożenie wszystkich rozwiązań, które Cię interesują. 

Na urządzeniach jakich firm działamy?

Działamy wyłącznie na najwyższej jakości urządzeniach, dostarczanych przez światowych liderów branży. Oferowane przez nas rozwiązania dostarczają nam takie firmy, jak między innymi Daikin, Fujitsu czy Brink.

Dlaczego warto skorzystać z kompleksowej oferty naszej firmy?

Ponieważ oszczędzasz czas i pieniądze. Wybierając jedną firmę, która zajmie się realizacją wielu zleceń, nie musisz martwić się o ciągłość realizowanych prac czy funkcjonowanie systemów, które są ze sobą zintegrowane i doskonale współpracują.