Systemy klimatyzacji Fujitsu z OZE Projekt

Masz dość gorących dni i upału panującego w Twoim domu lub mieszkaniu? Dzięki OZE Projekt możesz rozwiązać ten problem! Nasza oferta obejmuje między innymi najnowocześniejszej generacji klimatyzacje. W katalogu produktowym znajdziesz wysokiej jakości rozwiązania oferowane przez czołowych, światowych producentów, takich jak Fujitsu i Kaisai. Oferujemy zarówno tradycyjne klimatyzatory kasetonowe oraz ścienne, jak i nowatorskie rozwiązania w postaci lekkich urządzeń przysufitowych czy przypodłogowych przypominających tradycyjne grzejniki.

Klimatyzacja = przyjemny chłód pomieszczeń!

Zalety klimatyzacji

Zalet klimatyzacji jest naprawdę wiele. I nie ograniczają się one jedynie do chłodzenia pomieszczeń, choć taka jest główna funkcja tego rodzaju urządzeń. Co zatem jeszcze oferują nowoczesne klimatyzacje, które dostępne są w naszej ofercie? Mogą one odpowiadać między innymi za regulację wilgotności pomieszczeń. Problem suchego i nieprzyjemnego powietrza może zatem zostać szybko i skutecznie rozwiązany. Klimatyzatory dostarczą również jego odpowiednią ilość. Nowoczesne technologie pozwalają bowiem na regulację dopływu świeżego powietrza w budynku. Oferowane przez nas urządzenia posiadają również funkcję oczyszczania i jonizacji powietrza.

Ile kosztuje klimatyzacja?

Parametry techniczne urządzenia chłodzącego, jego producent, wydajność czy proces instalacji to jedne z najważniejszych kwestii poruszanych przez klientów przed podjęciem decyzji. Niezwykle istotnym czynnikiem jest jednak również cena inwestycji. Ile kosztuje klimatyzacja? Czy można w ogóle udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie? Niestety nie, ponieważ zależy ona od bardzo wielu czynników. Wybór konkretnego urządzenia, powierzchnia pomieszczenia do chłodzenia czy odległość pomiędzy jednostką zewnętrzną, a wewnętrzną ma ogromny wpływ na ostateczną kwotę, którą będzie trzeba zapłacić za klimatyzację. Jeśli jednak jesteś zainteresowany przygotowaną przez nas ofertą, zapraszamy do kontaktu. Nasz specjalista odwiedzi Cię i po przeprowadzeniu audytu dopasuje odpowiednie urządzenie i rozwiązania technicznej. Na tej podstawie będzie mógł również przedstawić szczegółowy kosztorys. Będzie to także doskonała okazja, żeby uzyskać odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania i poznać szczegóły inwestycji.

Czy klimatyzacja w bloku jest możliwa?

Problem wysokich temperatur w pomieszczeniach o wiele częściej dotyczy mieszkań, niż domów jednorodzinnych. Wynika to zwykle z ich niewielkiego metrażu, przez co nagrzewają się one szybciej i do wyższych temperatur. Czy klimatyzacja w bloku jest możliwa? Jak najbardziej tak! Urządzenie to w swojej budowie nie jest skomplikowane i do instalacji nie jest wymagana duża powierzchnia. Poza mieszkaniem należy jedynie zamontować jednostkę zewnętrzną o niewielkich wymiarach (średnio ma ona około metra szerokości i wysokości). Jeśli chodzi o jednostkę wewnętrzną to nie jest konieczne montowanie jej w suficie. W naszej ofercie znajdziesz całkowicie bezinwazyjne modele ścienne i przypodłogowe.

Jak wygląda montaż klimatyzacji?

Montaż klimatyzacji nie jest skomplikowany i długi o ile całość zostanie odpowiednio zaplanowana, a prace będą przebiegały w odpowiedniej kolejności. Od czego należy je rozpocząć? Fundamentalne znaczenie ma wybór miejsca, w którym usytuowany zostanie klimatyzator, dlatego omawiane jest to zazwyczaj już podczas spotkania inwestora z przedstawicielem firmy. Kiedy zostanie ono określone można przystąpić do prac. Jako pierwsza montowana jest jednostka wewnętrzna. Dopiero po jej instalacji można przejść do założenia elementu zewnętrznego układu. Po zamontowaniu i podłączeniu jednostek następuje próba szczelności układu, który następnie jest odpowietrzany. Na sam koniec klient zostaje przeszkolony z użytkowania klimatyzacji i pozostaje mu jedynie cieszyć się z chłodnego i przyjemnego wnętrza.

Prześlij nam swój numer telefonu, odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego domu.