Jaka pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna do domu 70m2?

Jaka pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna do domu 70m2?

Jaka pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna do domu 70m2? Wiele wskazuje na to, że z tym pytaniem już wkrótce zmierzy się wielu inwestorów, bo domy o takim metrażu będą rosły w Polsce jak grzyby po deszczu. To efekt Polskiego Ładu, ogłoszonego niedawno przez rząd. My przyglądamy się, czy montaż pompy ciepła i fotowoltaiki w takim budynku ma sens, jakie są koszta i na co należy zwrócić uwagę.

Czy warto instalować pompę ciepła i fotowoltaikę w domu do 70m2?

Każdy dom musi posiadać źródło ciepła oraz dostęp do energii elektrycznej. Nie inaczej jest w przypadku domów do 70m2, które już wkrótce będzie można wybudować w Polsce bez specjalnego zezwolenia. Czy duet doskonały, jakim jest pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna sprawdzi się również w przypadku tego rodzaju budynków? Jak najbardziej tak! Jednostki pomp ciepła oraz moc instalacji fotowoltaicznej dopierana jest indywidualnie do zapotrzebowania domu i jego mieszkańców. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Jaka pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna do domu 70m2?

Wybór konkretnej jednostki pompy ciepła czy rozwiązań zastosowanych w przypadku instalacji fotowoltaicznej powinien paść przy wsparciu specjalisty. Wynika to z faktu, że komponenty zastosowane do montażu czy moc pompy i elektrowni PV, zależą od naprawdę wielu czynników. W przypadku jednostki grzewczej jest to między innymi rodzaj i sposób izolacji budynku, a instalacji fotowoltaicznej zacienienie oraz kierunki połaci dachu. Odpowiednie zwymiarowanie pompy ciepła oraz elektrowni PV jest zatem procesem złożonym, dlatego niezbędne jest spotkanie z przedstawicielem firmy z branży. Podczas niego nie tylko poznasz sprzęt, w który zostanie wyposażona Twoja nieruchomość, ale również szczegółowy kosztorys.

Jak znaleźć dobrą firmę?

Wykonując inwestycję, która będzie dostarczała do Twojego tak ważne ciepło i prąd, warto wyselekcjonować najlepsze przedsiębiorstwa. Jak jednak je odróżnić od firm, których standardy pozostawiają wiele do życzenia? Czołowi instalatorzy wyróżniają się przede wszystkim własnymi ekipami monterskimi, które są gwarantem najwyższej jakości prac. Ponadto dysponują one mocnym wsparciem backoffice’u. Dzięki temu firmy załatwiają za klienta wszystkie dofinansowania oraz są jego pełnomocnikiem w kontaktach z zakładem energetycznym. Równie ważny jest także własny magazyn. Bezpośredni import komponentów wpływa na konkurencyjność cen, a także szybszy termin montażu. Przed wyborem wykonawcy zadania, warta również zapytać o opiekę posprzedażową, serwis czy gwarancje.

Dlaczego warto wybrać OZE Projekt?

Jeśli szukasz firmy łączącej wszystkie wymienione wyżej elementy, wybierz OZE Projekt. Cechujemy się jakością połączoną z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Dotychczas zaufało nam już blisko trzy tysiące klientów. Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi niemal na terenie całej Polski. Jeśli jesteś zainteresowany pompą ciepła i instalacją fotowoltaiczną do domu 70m2 skontaktuj się z nami. Dzięki temu zyskasz darmowe ciepło, a rachunki za energię elektryczną spadną nawet o 90 proc. Ponadto uniezależnisz się od podwyżek cen energii, a na wszystko załatwimy Ci nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych dofinansowania. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Call Now Button