Etapy naszej współpracy

Jak pracujemy

Dobry początek

Spotykamy się u Ciebie, abyś opowiedział nam o swoich oczekiwaniach, analizujemy Twoje rachunki za prąd, badamy możliwości instalacyjne. Na tej podstawie przygotowujemy indywidualny projekt Twojej elektrowni wraz z analizą ekonomiczną i możliwościami finansowania. Wszystko co dla Ciebie robimy na tym etapie jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące.
Pamiętaj, na pierwszym spotkaniu nie podpisujemy umowy – zależy nam, żebyś miał czas do namysłu.

Decyzja

Chcesz, abyśmy razem współpracowali. Rewelacyjnie! Przedstawiamy Ci krótką i zrozumiałą umowę. Czytamy ją razem i omawiamy. Całkowity koszt inwestycji jest jasno określony i zawarty w umowie (brak dodatkowych kosztów). Po podpisaniu dokumentów bierzemy się do pracy.

Finansowanie i formalności

Jesteś zdecydowany zapłacić za inwestycję z własnych środków? A może interesują Cię różne formy kredytowania? Pomożemy. Będziemy pośredniczyć w załatwieniu pożyczki, kredytu lub dotacji na Twoją instalację. Będziemy Cię wyręczać w spotkaniach w Zakładzie Energetycznym, w bankach i urzędach.

Montaż

Umawiamy się na montaż instalacji. Wszystko odbywa się dokładnie, czysto i szybko.

Start

Po instalacji spotkamy się razem z Twoimi współpracownikami, rodziną czy sąsiadami na otwarciu inwestycji. Jest co świętować – zostałeś wytwórcą prądu!

Serwis?

Cała instalacja jest bezobsługowa i trwała. Nie wymaga serwisowania. Ze względu na solidność instalacji z naszymi klientami spotykamy się zwykle tylko po to, żeby wypić dobrą kawę. Mimo to, na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji (ale także po) jesteśmy dla Ciebie dostępni  - 365 dni w roku.

Dlaczego my?

  • Mamy doświadczenie w pracy dla gigantów z branży elektroenergetycznej.
  • Wykonaliśmy dziesiątki pełnych inwestycji – znamy się na temacie od podszewki.
  • Jesteśmy blisko Ciebie – masz nas zawsze pod ręką, 365 dni w roku.
  • Staramy się na 100%, bo chcemy, żebyś był zadowolony i nas polecał.
  • Pracujemy na sprzętach najwyższej jakości.
  • Dajemy gwarancję na uzysk i trwałość paneli.
  • Masz gwarancję przyłączenia instalacji - potrafimy czarować urzędników, to warunek konieczny pracy w naszej firmie. To my biegamy za Ciebie po urzędach.