Fotowoltaika – ile można zaoszczędzić?

fotowoltaika oszczędność oze projekt

Decydując się na instalację fotowoltaiczną, przyczyniamy się do ochrony środowiska i… swojego portfela. Zapewne każdy z nas często z niepewnością otwiera list z rachunkiem za energię elektryczną. Inwestując w fotowoltaikę, nie będziesz musiał się już obawiać, ile zapłacisz za prąd. W tym materiale przedstawimy 10 rzeczy, na które dzięki niej możesz zaoszczędzić. Przy wyliczeniach założyliśmy, że dotychczasowy rachunek za prąd wynosił 300 zł.

 

I. Dobra kawa

Zaledwie na drugi dzień po rozpoczęciu pracy instalacji fotowoltaicznej, będziesz mógł w trakcie przerwy w pracy wyjść na dobrą kawę, za którą zapłacisz zaoszczędzonymi pieniędzmi.

     

II. Wyjście do kina

Po ciężkim dniu pracy wszyscy lubimy wyskoczyć do kina. Po trzech dniach z instalacją, będziesz mógł zabrać swoją drugą połówkę na jeden z najnowszych filmów.

     

III.  Przejazd przez całą Polskę

Mieszkasz na południu Polski, a masz ochotę na wyjazd nad morze? Tydzień pracy instalacji fotowoltaicznej pozwoli Ci zaoszczędzić na bilet na pociąg z Krakowa do Gdańska.

     

IV. Sprzęt AGD

Gotowanie nie jest Twoją mocną stroną? Może warto zainwestować w robota kuchennego, który z pewnością ułatwi sprawę? Po zaledwie miesiącu, będzie Cię na niego stać!

     

V. Hulajnoga elektryczna

Nie lubisz tracić czasu na stanie w korkach i chcesz szybko dotrzeć z domu do pracy? Dobrym rozwiązaniem, może okazać się hulajnoga elektryczna. Trzy miesiące po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł sobie na nią pozwolić.

     

VI. Nowy telefon

Ceny najnowszych smartfonów nie należą do najniższych. Inwestując w instalację fotowoltaiczną nie będziesz się jednak musiał o to martwić. Po pół roku będziesz mógł kupić najnowszy sprzęt.

       

VII. Wakacje marzeń

Czas urlopu, to jedna z najprzyjemniejszych chwil w ciągu roku. Po roku z instalacją fotowoltaiczną, będziesz mógł przeżyć swoje wymarzone wakacje!

     

VIII. Działka nad jeziorem

Marzy Ci się działka rekreacyjna nad jeziorem, na którą będziesz mógł się udać, po całym tygodniu pracy? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ją kupił. Wystarczy pięć lat pracy instalacji fotowoltaicznej.

     

IX. Remont domu

Twój dom potrzebuje remontu? Instalacja fotowoltaiczna i zaoszczędzone dzięki niej pieniądze, pozwolą Ci na przeprowadzenie niemałej inwestycji już po dziesięciu latach.

           

X. Nowy samochód

Zawsze marzyłeś o wyjechaniu z salonu nowym samochodem? Dzięki fotowoltaice, to możliwe. Po 25. latach, będziesz mógł sobie pozwolić na przykład na nowe Volvo.

          Jesteś ciekawy, ile Ty możesz zaoszczędzić dzięki fotowoltaice? Skorzystaj z naszego kalkulatora!
Call Now Button