Hypontech już za chwilę w Polsce

Hypontech falownik oze projekt

Hypontech to jeden z czołowych producentów inwerterów na świecie. Już w najbliższych dniach będzie on dostępny na naszym rynku. Za polską dystrybucję falownika odpowiada OZE Projekt oraz Solgen.

Falownik to obok paneli fotowoltaicznych najważniejszy element instalacji fotowoltaicznej. Jego zadaniem jest zamiana prądu stałego w zmienny. Prąd zmienny to dokładnie ten, który płynie w gniazdku i wykorzystywany jest przez wszystkie urządzenia elektryczne w gospodarstwie domowym. Najpopularniejszymi producentami tego typu urządzeń są firmy takie jak Solar Edge, Sofar, Fronius, Huawei czy Hypontech. Ostatni z wymienionych produktów już w najbliższych dniach będzie w ofercie OZE Projekt.

Inwerter doskonały? Zdecydowanie!

Falownik HypontechFirma Hypontech jest przedsiębiorstwem koncentrującym się na nowoczesnych i inteligentnych rozwiązaniach solarnych. Wprowadzane przez nich produkty, jeszcze zanim trafią na rynek, poddawane są odpowiednim badaniom. Wszystko to jest możliwe, dzięki współpracy ze znanymi uniwersytetami z całego świata. Na doskonałą jakość falowników wpływ ma również zastosowana technologia. Jest ona starannie wypracowana i dopiero po osiągnięciu oczekiwanych efektów produkt jest wprowadzany na rynek. Falowniki zbudowane są również na komponentach znanych na całym świecie firm elektronicznych, takich jak Fujitsu, Murata czy Infineon. Do kogo skierowane są inwertery Hypontech? W naszej ofercie dostępne będą falowniki, których zakres pracy to 3-10 kW. Oznacza to, że produkty idealnie sprawdzą się w domach jednorodzinnych.

Falowniki również w hurcie

Nowe falowniki firmy Hypontech będą dostępne w OZE Projekt. Nie będą one jednak dedykowane wyłącznie klientom indywidualnym. Jeśli jesteś instalatorem i chcesz wprowadzić do swojej oferty nowe na rynku inwertery Hypontech skontaktuj się z nami (tel.: 882 146 555 email: s.wlodarczyk@ozeprojekt.pl). Jeśli chcesz jedynie założyć instalację fotowoltaiczną, która będzie działała na najnowocześniejszym falowniku, skontaktuj się z naszym specjalistą. W zakładce kontakt, znajdziesz telefon do naszego oddziału w swoim regionie. Zawsze możesz nas również znaleźć w jednym z naszych salonów sprzedaży. Te znajdują się m.in. w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 32 oraz w Iławie przy ul. Jana III Sobieskiego 37a.

Call Now Button