Gramy w jednej drużynie! OZE Projekt sponsorem głównym Olsztyn Lakers

Sponsor główny Olsztyn Lakers oze projekt

30 kwietnia 2021 roku firma OZE Projekt podpisała umowę z AZS UWM Olsztyn Lakers, na mocy której została sponsorem głównym olsztyńskiego klubu. Dokumenty w siedzibie firmy podpisali Paweł Zabielski, prezes i założyciel OZE Projekt oraz Arkadiusz Kowalewski, prezes „Jeziorowców”. 

Umowa została zawarta na dwa sezony.  Nazwa i logo OZE Projekt umieszczone zostanie w centralnej części koszulek. Ponadto banery i flagi firmy będą widoczne podczas naszych spotkań, planowanych jest również szereg wspólnych działań.  – Jako firmie z branży odnawialnych źródeł energii niezwykle zależy nam na promowaniu zdrowego trybu życia, a ten trudno sobie wyobrazić bez sportu. Właśnie dlatego postanowiliśmy rozszerzyć nasze działania sponsorskie – mówi Paweł Zabielski. I dodaje: – Jako firma wywodząca się ze stolicy Warmii i Mazur wspieramy wiele inicjatyw lokalnych, stąd też decyzja o wsparciu Lakersów. 

– Nasz nowy sponsor główny to duża, wciąż rozwijająca się firma, która daje nam poczucie stabilizacji w ciężkim okresie, gdy coraz więcej firm szukając oszczędności wycofuje się z wspierania sportu. Wierzymy, że podpisana umowa będzie początkiem owocnej współpracy, która rozwinie się w przyszłości i przyniesie wiele korzyści obu stronom. Dziękujemy Panu Pawłowi za zaufanie i wsparcie. W tym sezonie interesuje nas tylko wygrana, a z takim sponsorem to na pewno będzie łatwiejsze. – skomentował Arkadiusz Kowalewski, prezes ASZ UWM Olsztyn Lakers. 

Call Now Button