Fotowoltaika w Gdyni: Zaufaj OZE Projekt!

Fotowoltaika Gdynia oze projekt

Gdynia jest jednym z miast na Pomorzu, którego mieszkańcy zaufali specjalistom OZE Projekt. Dołącz do nich! Fotowoltaika sprawi, że zaczniesz produkować zieloną energię i przede wszystkim oszczędzać. Twoja inwestycja zwróci się już po kilku latach, a Ty będziesz cieszył się niskimi rachunkami za energię elektryczną.

Fotowoltaika Gdynia: Czy to się opłaca?

Inwestycja w fotowoltaikę, to według wielu osób, doskonały sposób na oszczędzanie. Czy faktycznie tak jest? Zdecydowanie tak! Powodem jest przede wszystkim obniżenie rachunków za energię elektryczną nawet o 90 proc. Niektórzy obawiają się jednak kosztów całej inwestycji. Wszystkich chcących zainwestować w instalację fotowoltaiczną, ale obawiających się kosztów uspokajamy. Po pierwsze, istnieje wiele sposobów na finansowanie inwestycji. Jeśli nie posiadamy wystarczającej gotówki, możemy skorzystać np. z korzystnego kredytu. W ten sposób, możemy zamienić nasze dotychczasowe rachunki za energię elektryczną na spłatę raty. Warto jednak zauważyć, że po kilku latach spłacimy kredyt, ale niskie rachunki pozostaną na lata.

Fotowoltaika w Gdyni: Gdzie nas znajdziesz?

OZE Projekt zrealizowało w Gdyni już niejedną instalację. Znajdziecie nas między innymi w takich dzielnicach miasta jak Obłuże czy Chwarzno-Wiczlino. Działają tam instalacje o mocy 4,725 kWp oraz 6,27 kWp i znajdują się na dachach domów jednorodzinnych. Oprócz samej Gdyni, realizowaliśmy inwestycje również w pobliskich miejscowościach. Chodzi m.in. o Chwaszczyno, Rumię, Tuchom, Koleczkowo czy Czeczewo, w którym instalacja o mocy 9,975 kWp zaopatruje w energię elektryczną gospodarstwo rolne.

OZE Projekt, to również pompy ciepła

OZE Projekt, to nie tylko fotowoltaika. W swojej ofercie posiadamy również pompy ciepła. Niedawno zawiązana spółka OZE Projekt Ciepło, zajmuje się dystrybucją, sprzedażą oraz montażem tego typu źródeł ciepła. W ostatnich latach pompy są chętnie wybieraną alternatywą dla tradycyjnych pieców na paliwa stałe. Wpływ na to mają z pewnością niskie koszty eksploatacji tego typu urządzeń oraz użytkowania. Ponadto programy takie jak Czyste Powietrze czy „Zlikwiduj kopciucha” sprawiają, że koszt wymiany starego źródła ciepła znacznie spada. W przypadku nowo budowanych domów, brak komina czy kotłowni również znacznie obniża koszt całej inwestycji.

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną lub pompą ciepła w swoim domu, gospodarstwie rolnym czy firmie? Odwiedź nasz salon sprzedaży lub skontaktuj się z oddziałem naszej firmy w swoim regionie.

Call Now Button