Fotowoltaika w Gdańsku: Jak znaleźć dobrego instalatora?

fotowoltaika Gdańsk oze projekt

Fotowoltaika w Gdańsku cieszy się dużą popularnością. W wielu przypadkach za realizację zadania odpowiadała nasza firma. OZE Projekt to największe przedsiębiorstwo zajmujące się fotowoltaiką i pompami ciepła w centralnej i północnej Polsce.

Fotowoltaika to jeden ze sposobów na oszczędzanie. Dlaczego? Ponieważ dzięki instalacji możesz ograniczyć wysokość swoich rachunków nawet o 90 proc. Tym samym nawet jeśli cała inwestycja zostanie sfinansowana przy pomocy kredytu, jego spłaty nawet nie odczujesz. Wszystko to jest możliwe dzięki zamianie dotychczasowych rachunków za energię elektryczną na spłatę raty kredytu. W ten sposób po kilku latach wszystkie zobowiązania zostaną spłacone, a Ty będziesz cieszył się jedynie niskimi rachunkami za energię.

Fotowoltaika Gdańsk: Jak znaleźć dobrego instalatora?

Wybór odpowiedniej firmy, z którą będziesz mógł wykonać instalację fotowoltaiczną jest niezwykle ważny. Wynika to z faktu, że elektrownia będzie produkowała prąd przez najbliższych kilkadziesiąt lat. Niezwykle istotny jest zatem nie tylko sam montaż, ale również opieka posprzedażowa. Na co zatem należy szczególnie zwrócić uwagę? Przede wszystkim na ekipy monterskie. Najlepsze firm posiadają własne brygady, których członkowie są zgrani, odpowiednio wyszkoleni, a cały montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo. Czołowi instalatorzy na rynku posiadają również w swoich strukturach działy zajmujące się dokumentacją klientów. Dzięki temu wszystkie formalności w zakładzie energetycznym czy związane z uzyskaniem dofinansowania załatwiane są przez pracowników firmy, a nie przez inwestora. Wybierając partnera do współpracy powinieneś również wrócić uwagę na wiarygodność firmy. Co to oznacza? Warto zapoznać się z portfolio firmy oraz jej stabilnością na rynku, aby w przypadku problemów z instalacją można było się z nią bezproblemowo skontaktować. Jeśli zatem szukasz firmy łączącej wszystkie te cechy zachęcamy do wyboru OZE Projekt. Nasza firma realizuje zadania kompleksowo. Od A do Z załatwiamy wszystkie formalności, dostarczamy sprzęt na miejsce inwestycji oraz go montujemy. Współpracując z nami nie musisz się o nic martwić. Możesz jedynie cieszyć się z darmowej energii elektrycznej po zakończeniu wszystkich prac.

Fotowoltaika Gdańsk: Gdzie jesteśmy?

Jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne w Gdańsku, to postawiliśmy je już w takich dzielnicach miasta jak Kokoszki, Zaspa czy Nowy Port. Mają one odpowiednio moc 15,12 kWp, 3,42 kWp oraz 3,08 kWp. Warto jednak zauważyć, że zamontowane przez nas elektrownie produkują energię nie tylko w stolicy województwa pomorskiego, ale również w okolicznych miejscowościach. Mowa w tym przypadku m.in. o Radunicy, w której znajduje się elektrownia o mocy 4,48 kWp, Straszynie (instalacja 9,975 kWp) oraz Bąkowie (instalacja 5,04 kWp). Ponadto nasze instalacje znajdują się również w innych miastach na terenie województwa. Są to m.in. Gdynia, Rumia czy Wejherowo.

Fotowoltaika Gdańsk: Skontaktuj się z nami

OZE Projekt nieustannie się rozwija. Liczba regionów, w których pojawiają się nasze instalacje stale rośnie, podobnie jak liczba nowych klientów. W związku z tym postanowiliśmy uruchomić nowe oddziały, żeby jeszcze bardziej ułatwić Wam kontakt z nami. Powstały one w województwach: podlaskim, mazowieckim, łódzkim, kujawsko-pomorskim oraz właśnie pomorskim. Jeśli chcesz spotkać się z naszym specjalistą, wystarczy, że skontaktujesz się z oddziałem w swojej okolicy. Dane kontaktowe dostępne są tutaj.

Fotowoltaika w Gdańsku i nie tylko

Nasza firma swoje korzenie ma w Olsztynie, ale zasięg jej działania jest znacznie szerszy Dotychczas zaufało nam już ponad 2000 rodzin z całej północnej i centralnej Polski. Nasi monterzy pracowali już zarówno w mniejszych miejscowościach jak i w największych miastach w naszym kraju, takich jak Gdańsk, Warszawa czy Łódź. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą naszych usług skontaktuj się z nami. Realizujemy inwestycje nie tylko na terenie Gdańska, ale również innych miast na Pomorzu. Jeśli zatem chcesz założyć instalacje fotowoltainczą w Gdyni, Sopocie, Tczewie czy Wejherowie skontaktuj się z nami.

Fotowoltaika Gdańsk – przykładowe realizacje

Zastanawiasz się, jak instalacja fotowoltaiczna będzie wyglądała na Twoim dachu? Podczas spotkania ze specjalistą możemy przygotować Ci wizualizację wyglądu dachu. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć wykonanych przez nas instalacji fotowoltaicznych w Gdańsku. 
Call Now Button