Fotowoltaika Elbląg: OZE Projekt zaprasza

Fotowoltaika Elbląg oze projekt

Fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Elbląg to jedno z miast, którego mieszkańcy chętnie zakładają własne elektrownie. Jeśli również jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną, wybierz OZE Projekt. Dlaczego? Wyjaśniamy!

Fotowoltaika Elbląg: Dlaczego wybrać OZE Projekt?

Wybierając firmę fotowoltaiczną powinniśmy zwrócić uwagę na kilka najistotniejszych czynników, dzięki którym inwestycja zostanie wykonana dobrze i sprawnie. O czym dokładnie mowa? Przede wszystkim o własnych ekipach monterskich, które posiadamy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dzięki nim mamy gwarancję wykonania instalacji na najwyższym poziomie z dbałością o każdy szczegół. Dlaczego jeszcze warto wybrać OZE Projekt? Bo załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Stanie w kolejkach w urzędzie nie jest przyjemne, dlatego nie musisz martwić się o wymianę licznika czy dofinansowanie z programu „Mój Prąd„. W tym przypadku mamy 100 proc. skuteczności w pozyskiwaniu środków dla naszych klientów. Oprócz tego opiekujemy się naszymi klientami również po zakończeniu inwestycji. Nie musisz martwić się o to, że zostaniesz odprawiony z kwitkiem. Jeśli wystąpi jakikolwiek problem odezwij się do nas, a my zajmiemy się resztą. To jednak nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami.

Fotowoltaika Elbląg: Jak do nas dotrzeć?

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną? Chcesz rozpocząć produkcję własnej, darmowej i ekologicznej energii, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Już Ci wszystko tłumaczymy. Sposobów na nawiązanie z nami kontaktu jest naprawdę wiele. Najprostszym z nich bez wątpienia jest telefon do naszego oddziału. W Elblągu wystarczy zadzwonić pod numer 89 672 40 30. Jeśli chcesz dodzwonić się do innego oddziału, przejdź do zakładki kontakt, w której znajdziesz wykaz wszystkich numerów. W jaki sposób można się jeszcze z nami spotkać? Możesz również wypełnić formularz kontaktowy, a wtedy to my zadzwonimy do Ciebie. W tym celu również przejdź do zakładki kontakt, następnie wypełnij kilka pól i naciśnij przycisk wyślij. To wszystko, teraz wystarczy poczekać na telefon. Wielu klientów kontaktuje się z nami również przez nasze konta w social-mediach. To bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie. Wystarczy, że znajdziesz nas na Facebooku, Instagramie lub LinkedInie i napiszesz do nas wiadomość prywatną.

OZE w Elblągu? Nie tylko fotowoltaika

OZE Projekt to nie tylko fotowoltaika. Możemy Ci również zaproponować pompę ciepła, która jest nowoczesnym i ekologicznym źródłem ogrzewania. Co należy do największych atutów tego typu źródła ciepła? Przede wszystkim tania eksploatacja oraz komfort użytkowania. Wybierając pompę ciepła nie musisz szykować opału przed sezonem grzewczym, podkładać do pieca czy czyścić kominów. Jest czysto, tanio i ekologicznie. A jeśli jesteś dopiero na etapie planowania budowy domu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Co powiedziałbyś na dom bez kominów czy kotłowni? Dzięki pompie ciepła jest to możliwe. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Call Now Button