Fotowoltaika Bydgoszcz: zainwestuj i zyskaj!

fotowoltaika Bydgoszcz oze projekt

Bydgoszcz to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jesteś jej mieszkańcem i zastanawiasz się jak zacząć oszczędzać? Dobrym sposobem, może okazać się fotowoltaika. Dzięki niej ograniczysz rachunki za energię elektryczną nawet o 90 proc.

Fotowoltaika Bydgoszcz: Czy to się opłaca?

Inwestując w instalację fotowoltaiczną produkujemy darmową energię elektryczną, którą wykorzystujemy nie tylko w słoneczne, letnie dni, ale przez cały rok. W ten sposób uniezależniamy się od regularnych podwyżek cen energii. Ponadto obniżamy nasze rachunki za prąd nawet o 90 proc. Warty podkreślenia jest również fakt, że inwestując w fotowoltaikę, możemy skorzystać z wielu ulg. W przypadku klientów indywidualnych, otrzymują oni ulgę termomodernizacyjną w podatku dochodowym. Rolnicy mogą skorzystać z odliczenia 25% wartości od należnego podatku rolnego. Oprócz tego istnieją programy rządowe, pozwalające uzyskać dotację na założenie instalacji. „Mój Prąd” to nawet 5 tysięcy złotych dofinansowania do inwestycji.

Fotowoltaika w Bydgoszczy: Gdzie nas znajdziesz?

Mieszkańcy Bydgoszczy chętnie inwestują w instalacje fotowoltaiczne. I w zasadzie nie dziwi nas to, bo darmowa energia elektryczna to spora oszczędność. Ponadto inwestorzy chętnie wybierają naszą firmę. Dlaczego? Bo obsługujemy klientów kompleksowo. Załatwiamy wszystkie formalności związane z zakładem energetycznym, posiadamy własne ekipy monterskie, które są odpowiednio wyszkolone, posiadają niezbędne uprawnienia oraz pracują na najwyżej klasy sprzęcie oraz pomagamy klientom zdobyć dofinansowanie z Programu „Mój Prąd”. Co ważne, mamy w tym stuprocentową skuteczność.

Warty podkreślenia jest również fakt, że opiekujemy się klientem nawet po zakończeniu inwestycji. Cały czas prowadzimy monitoring pracy instalacji fotowoltaicznych i sprawdzamy czy działają tak, jak powinny. Gdzie możecie znaleźć nasze instalacje na terenie Bydgoszczy. Obecnie jesteśmy m.in. w takich dzielnicach jak Prądy czy Jary. Fotowoltaika od OZE Projekt pracuje również w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze instalacje znajdują się m.in. w powiatach takich jak Toruń, Grudziądz, Włocławek czy Chełmno.

Stwórz duet marzeń – fotowoltaika i pompy ciepła

OZE Projekt to nie tylko instalacje fotowoltaiczne. Oprócz nich zajmujemy się również pompami ciepła. W ty przypadku również klienci mogą liczyć na najwyższy standard obsługi. Pomagamy z formalnościami, posiadamy własnych monterów i oczywiście działamy na najlepszych komponentach. Producentami sprzedawanych przez nas źródeł ciepła są najlepsze światowe marki, takie jak: Daikin, Bosch, Viessmann, Panasonic czy Mitsubishi. Jeśli jesteś zainteresowany instalacja fotowoltaiki lub pompy ciepła, skontaktuj się z oddziałem w swoim regionie. Przejdź do zakładki kontakt i poznaj szczegóły.

Call Now Button