Instalacje fotowoltaiczne w Białymstoku – korzyści płynące z OZE

Fotowoltaika Białystok oze projekt

Fotowoltaika to sposób na oszczędzanie, który wybiera coraz więcej osób. I Białystok doskonale się w to wpisuje, bo w stolicy Podlasia instalacji przybywa jak grzybów po deszczu. Sprawdźcie, jakie korzyści możecie osiągnąć dzięki tego typu rozwiązaniu, jak nas znaleźć w Białymstoku i jakie kroki podjąć, jeśli chcecie zainwestować we własną elektrownię.

Fotowoltaika Białystok: dlaczego warto zainwestować?

Zastanawiasz się czy instalacja fotowoltaiczna jest Ci potrzebna? Chciałbyś produkować własną energię elektryczną, ale zastanawiasz się czy to się opłaca? Odpowiedź jest prosta. Zdecydowanie tak! Dlaczego? Bo instalacja zwróci nam się zawsze, a po pewnym czasie zacznie ona jedynie zarabiać. Jeśli chodzi o okres zwrotu, to jest on uzależniony od grupy klientów. „- Jeśli mówimy o klientach indywidualnych, wykorzystując wszystkie poziomy wsparcia, to całkowity zwrot takiej instalacji następuje po około 6-7 latach. W przypadku rolników to nawet w 4,5 roku – tłumaczy Paweł Zabielski, założyciel i prezes OZE Projekt. Warto w tym momencie dodać, że gwarancja na uzyski z modułów fotowoltaicznych, to aż 25 lat. Co to oznacza? Jeśli instalacja zwróci nam się po siedmiu latach, przez kolejne minimum osiemnaście lat, będzie nam wciąż produkowała energię elektryczną na poziomie nie mniejszym niż 80 proc. mocy początkowej. W tym czasie my będziemy cieszyli się z niskich rachunków za prąd.

Fotowoltaika w Białymstoku: Jak się z nami skontaktować

Instalacje postawione przez naszą firmę znajdują się zarówno w Białymstoku, jak i w wielu innych miejscowościach na terenie województwa podlaskiego. W samym Białystoku instalacja od OZE Projekt znajduje się m.in. w dzielnicy Bagnówka. Jeśli chodzi o pozostałe miejscowości na Podlasiu, postawione przez nas elektrownie działają m.in. w powiatach: zambrowskim, łomżyńskim, hajnowskim, augustowskim czy suwalskim. Jeśli chcecie zacząć produkować własną energię elektryczną i tym samym dołączyć do rodziny OZE Projekt, przejdź do zakładki kontakt i skontaktujcie się z naszym oddziałem na Podlasiu. Nasi specjaliści chętnie Ci wszystko wyjaśnią, zwymiarują instalację oraz przygotują wycenę.

Mieszkasz w Białymstoku? Co powiesz o pompie ciepła?

OZE Projekt to grupa spółek, a jedna z nich to OZE Projekt Ciepło. Odpowiada ona za dystrybucję, sprzedaż oraz montaż pomp ciepła. Tego typu urządzenia, w komplecie z fotowoltaiką, stają się jednymi z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła. Ich dodatkową zaletą jest również niezwykły komfort użytkowania. Nie musisz martwić się o podkładanie do pieca, gromadzenie opału na zimę itd. Jeśli jednak dopiero przymierzasz się do budowy domu, dzięki pompie ciepła nie będziesz potrzebował kominów czy dodatkowych pomieszczeń takich jak kotłownia.

Call Now Button