Firma OZE

Sunvival Energy

Kontakt

ul. Plac Konesera 6, 03-736 Warszawa

22 163 80 58 kontakt@sunvival.pl

Sunvival to znana marka branży fotowoltaicznej dysponująca rozbudowanym know how, a także forum tematycznym dla inwestorów, czy hobbystów zielonej energii. Firma pozwala na bezpłatne przeliczenie potencjalnego zwrotu z inwestycji w panele słoneczne i promuje w zdecydowany sposób polską myśl technologiczną OZE, co przekłada się na duże zaufanie klientów. Co warto wiedzieć o firmie Sunvival, jakie panele słoneczne proponuje i gdzie tkwi jakość współpracy dla inwestora? Poniżej kilka kluczowych informacji.

Oferta Sunvival

  • Fotowoltaika

Czym wyróżnia się Sunvival na tle innych wykonawców fotowoltaiki?

Sunvival to praktycznie społeczność OZE i w dużym stopniu usługa online dla inwestora poszukującego przejrzystych informacji o wielkości instalacji, dostępnych technologiach, cenie. Wiele spraw podstawowych związanych ze współpracą możesz w Sunvival załatwić zdalnie – projekt, podpisanie umowy, ubezpieczenie, zgłoszenie serwisu paneli w przyszłości na zasadzie opieki posprzedażowej. A to zaledwie początek dobrych wiadomości. Jeżeli chcesz dopytać środowisko OZE o jakieś zaawansowane szczegóły technologiczne Sunvival utrzymuje branżowe forum, na którym dominują tematyki dotacji, falowników, instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła.

Na czym znają się eksperci Sunvival i jakie pytania zadasz bez problemu?

Na jakie pytania otrzymasz odpowiedzi od ręki? Jak szybko panele słoneczne się zwrócą po uwzględnieniu danych warunków środowiskowych, nasłonecznienia w danym regionie? Czy kąt montażu paneli ma znaczenie dla efektywności? Co z dopłatami? Jak wycenić licznik i gdzie szukać pomocy przy optymalizacji? A to tylko część zagadnień, które Sunvival dokładnie opanowali.

Oferta marki skupia się również wokół przenośnych ładowarek do samochodów elektrycznych. Niektóre informacje ze świata wielkiej polityki sugerują nawet wycofanie częściowe lub całościowe samochodów spalinowych, a zatem auta elektryczne to prawdopodobna przyszłość Europy, a może i świata.

Co warto wiedzieć o panelach dostępnych w Sunvival?

Sunvival dostarcza głównie panele mono w czarnej ramie z mikroinwerterami Hoymiles, co pozwala na prostą rozbudowę instalacji w przyszłości. Nie musisz zatem decydować się od razu na gigantyczną farmę, ale rozpocząć od instalacji 4,50 kWp z ulgą w PIT i dofinansowaniem. W średnim pakiecie cenowym obowiązuje roczne ubezpieczenie (wliczone), rękojmia na 5 lat, całodobowy monitoring, pełna ochrona PPOŻ. Jeżeli chodzi o warunki dofinansowania inwestor może liczyć na pomoc w granicach 6000 zł po dopełnieniu odpowiednich formalności. W pakietach premium możesz liczyć natomiast na uzysk energii niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, nawet przy nietypowym wyglądzie dachu. Jedna z ważniejszych zalet to długoterminowa gwarancja na panele wynosząca 25 lat, szybki montaż, opcja ratalna.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
2023.07.20 17:10
Ocena :
     

Zdecydowanie polecam! Przed wyborem oferty Sunvival analizowałem też kontr oferty i powiem szczerze, że nie załuję swojego wyboru.Jest to bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Polecam i dziękuję Panu Piotrowi za cierpliwą obslugę i brak nachalności. Instalacja została zamontowana i uruchomiona bez problemów, działa zgodnie z oczekiwaniami. Z cała pewnością będę polecać dalej. Pozdrawiam całą ekipę i dziekuję!