Fotowoltaika

Sun Up

Kontakt

ul. Chabrowa 1, 44-210 Rybnik

518 726 212 biuro@sunup.pl

SunUp to polska firma z branży fotowoltaicznej, zajmująca się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem instalacji fotowoltaicznych. Wszelkie propozycje przedsiębiorstwa dedykowane są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Firma oferuje kompleksowe usługi, w tym dobór optymalnego systemu, instalację paneli słonecznych oraz dostarczenie niezbędnych urządzeń na miejsce budowy. SunUp stawia na innowacyjne rozwiązania, wykorzystując najnowsze technologie, dzięki czemu instalacje fotowoltaiczne są wydajne i ekonomiczne. Zakład posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz spore doświadczenie, co jest gwarancją wysokiej jakości usług.

 • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
 • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
 • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
 • POMPY CIEPŁA

Dlaczego warto wybrać firmę SunUp?

 • SunUp słynie z dostarczania gotowych realizacji pod tak zwany klucz. Firma jest gotowa przeprowadzić inwestora przez każdy etap, bez konieczności jego wyraźnej interwencji.
 • Do zadań firmy należy przygotowanie kompletu dokumentów, potwierdzającego zakończoną instalację oraz poprawnie wykonany projekt.
 • Przedsiębiorstwo pomoże wypełnić, a w razie potrzeby może również złożyć wniosek do państwowego programu Mój Prąd.
 • SunUp może zgłosić zakończoną instalację do odpowiedniego zakładu energetycznego i dopełnić wszelkich niezbędnych formalności.
 • Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a projekt wykonywany jest na podstawie zebranego wywiadu, potrzeb i preferencji potencjalnego inwestora oraz warunków miejscowych.
 • Zespół firmy to grupa kompetentnych pracowników, którzy chętnie pomogą i doradzą, wykazując przy tym swoje ogromne doświadczenie i odpowiednią znajomość branży.
 • SunUp pokaże, w jak prosty i ekonomiczny sposób można odliczyć koszty instalacji fotowoltaicznej od podatku.
 • Firma ma szeroką ofertę paneli fotowoltaicznych i innych komponentów niezbędnych do budowy systemów fotowoltaicznych, co pozwala na dopasowanie nowoczesnego rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta.

Oferta i usługi firmy SunUp

SunUp to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie energetyki słonecznej, w tym nie tylko instalacje fotowoltaiczne, ale również pompy ciepła. Do zadań przedsiębiorstwa należą szeroko rozumiane pomiary elektryczne, czyli pomiary odbiorowe i okresowe instalacji elektrycznych. Ogólna oferta zaś składa się z trzech podstawowych usług:

 1. Projekt instalacji fotowoltaicznych – SunUp oferuje projektowanie indywidualnych systemów, dopasowanych do potrzeb i wymagań klienta. W ramach usługi firma wykonuje nie tylko projekt techniczny, ale również analizę opłacalności inwestycji oraz doradztwo w zakresie doboru najlepszych komponentów.
 2. Montaż i uruchomienie instalacji – zakład ten zajmuje się kompleksowym montażem i uruchomieniem systemów fotowoltaicznych. Okazuje pełne wsparcie na każdym etapie projektu, począwszy od przygotowania terenu poprzez montaż paneli, aż po podłączenie systemu do sieci.
 3. Serwis i konserwacja instalacji – SunUp oferuje również usługi serwisowe i konserwacyjne istniejących już instalacji. Firma wykonuje między innymi diagnostykę i naprawy awarii, przeglądy techniczne oraz wymianę uszkodzonych części.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Kinga
Kinga
2023.07.20 17:00
Ocena :
     

Polecam SunUp. Bardzo profesjonalne podejście na każdym etapie inwestycji, rzeczowe wsparcie techniczne i to wszystko na najwyższym poziomie. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej i montaż pompy ciepła bardzo profesjonalny i zgodnie z uzgodnionym terminem. Jestem bardzo zadowolona z ekipy montażowej. Fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego rozwiązania i to wszystko w korzystnej cenie.

Sebastian
Sebastian
2023.05.31 16:06
Ocena :
     

Chciałbym polecić Pana Michała właściciela i pania Alicje i resztę pracowników. Bardzo konkretni i zaangażowani ludzie w to co robią. Zdecydowałem się na inwestycje w panele na swoim gospodarstwie żeby obniżyć rosnące koszta rachunków za prąd. Od momentu pierwszej rozmowy do realizacji minął tydzień. Bardzo szybko. Montaży stawili się punktualnie i szybko uporali się z montażem paneli. Wszystko zamontowane profesjonalnie. Kontakt Bardzo dobry a wszystko działa bez zarzutów. Wszystko załatwione od a do z. Rzetelna firma.