Fotowoltaika

Sun Spot

Kontakt

ul. Kaliska 9, 98-300 Wieluń

+48 515 870 138 kontakt@sun-spot.pl

Sun-Spot to polska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji produktów związanych z energią słoneczną, takich jak kolektory słoneczne, pompy ciepła, baterie słoneczne, a także kompleksowe systemy fotowoltaiczne. Przedsiębiorstwo nazywane jest lokalnym dostawcą zielonej energii ze względu na zaangażowanie w rozwój energii odnawialnej. Sun-Spot zyskała także sporo nagród i wyróżnień za jakość swoich produktów. Misją firmy jest przekształcenie energii słonecznej zarówno w prąd, jak i ciepło. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Chotów, zaraz obok Wielunia. Obszar działalności firmy rozszerza się do okolicznych miejscowości, a w szczególności Sieradz, Działoszyn, Wieruszów, Krzepice, Kępno i Kluczbork.

  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Sun-Spot – oferta

Do szczegółowej oferty firmy Sun-Spot zaliczają się:

  1. Systemy fotowoltaiczne – Sun-Spot oferuje kompleksowe usługi z zakresu systemów fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej z energii słonecznej. Firma zapewnia doradztwo w doborze odpowiedniego systemu, projektowanie, montaż oraz serwisowanie. Systemy te są niesamowicie wydajne, ekonomiczne oraz przyjazne dla środowiska.
  2. Akcesoria fotowoltaiczne – w szerokim asortymencie zakładu nie brakuje niezbędnych elementów montażowych, w tym inwertery, panele, przewody, złącza i tym podobne. Wszystkie te akcesoria pochodzą od światowych producentów, co gwarantuje wydajność, długotrwałość i bezpieczeństwo w użytkowaniu.
  3. Pompy ciepła – Sun-Spot proponuje pompy ciepła zarówno powietrze – woda, jak i grunt – woda, które umożliwiają ogrzewanie budynków oraz wody użytkowej. Pompy charakteryzują się wysoką sprawnością oraz niskim poziomem hałasu.
  4. Baterie słoneczne – firma oferuje baterie słoneczne, które pozwalają na gromadzenie energii słonecznej oraz późniejsze jej wykorzystanie, w momencie potrzeby. Baterie Sun-Spot są wytrzymałe i solidne.
  5. Kolektory słoneczne – Sun-Spot posiada w asortymencie także kolektory słoneczne, które w wielu domach, firmach oraz gospodarstwach mogą być wykorzystywane do produkcji ciepłej wody użytkowej oraz do wspomagania systemów centralnego ogrzewania. Kolektory te wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Oferta Sun-Spot obejmuje także usługi związane z projektowaniem, profesjonalnym doradztwem, efektownym i solidnym montażem, a także monitorowaniem i serwisowaniem systemów fotowoltaicznych. Wszystkie zaś proponowane produkty i akcesoria charakteryzują się wysoką jakością oaz zgodnością z najnowszymi trendami w dziedzinie energii odnawialnej. Firma zapewnia także wsparcie techniczne i doradcze na każdym etapie inwestycji.

Realizacje Sun-Spot

Odwiedzając oficjalną stronę internetową firmy Sun-Spot łatwo natrafić na zakładkę Realizacje. Można tam znaleźć gotowe instalacje fotowoltaiczne, które zobrazują wygląd efektu różnorodnych inwestycji. Galeria bogata jest w liczne fotografie, będące potwierdzeniem wysokich kompetencji zespołu montażowego. Nie brakuje tam realizacji, które miały miejsce w domach jednorodzinnych, firmach, instytucjach publicznych, a także gospodarstwach rolnych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
2023.07.20 16:34
Ocena :
     

Polecam!! Ekspresowe działanie!! Od momentu pierwszego kontaktu do montażu minął tydzień. Większość komponentów dostępna od ręki. Konkurencja na ich tle wypada blado!! Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta, super kontakt od początku do końca!! Wsparcie dla klienta na każdym kroku!! Duży plus za ogarnianie formalności za klienta!! Jestem bardzo zadowolony!!

Beti
Beti
2023.05.31 15:57
Ocena :
     

Polecam. Na ten moment zdecydowaliśmy się na pompę gruntowa, natomiast w przyszłości chcemy jeszcze zainwestować w panele fotowoltaiczne I kolektory. Przedstawiciel pomogl nam w wyborze, przedstawił klarowna symulacje oszczędności oraz dbał o to żeby cały proces przebiegał płynnie i bez opóźnień. Wypełnił za nas wszystkie formalności dzięki czemu inwestycja choć trochę się zwróciła. Mieliśmy już wgląd do projektu instalacji fotowoltaicznej i wiemy, że będzie wyglądała bardzo estetycznie. Sun Spot to profesjonaliści w pełnym tego słowa znaczeniu.