Firma OZE

Soleo PV

Kontakt

Zabierzowo, ul. Krakowska 332

(12) 333-73-45

Soleo PV to firma specjalizująca się w dziedzinie fotowoltaiki, która została założona z myślą o wykorzystaniu energii słonecznej. Naszym głównym celem jest propagowanie w Polsce mikroinstalacji OZE (Odnawialne Źródła Energii) oraz elektrowni słonecznych. Nasza firma dąży do zwiększenia świadomości Polaków na temat korzyści wynikających z odnawialnych źródeł energii i jest liderem w branży fotowoltaicznej.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • FARMY OZE
  • KLIMATYZACJA

Oferta firmy Soleo PV obejmuje szeroki zakres rozwiązań związanych z energią słoneczną. Nasze produkty i usługi to nie tylko panele fotowoltaiczne, ale także inwertery DC/AC, systemy dla firm i domów, optymizatory mocy, lampy solarne oraz wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji naszego zespołu, jesteśmy w stanie dostarczać najwyższej jakości rozwiązania, które przyczyniają się do oszczędności energii elektrycznej i ochrony środowiska.

Jako oficjalny dystrybutor SolarEdge w Polsce, gwarantujemy naszym klientom dostęp do najlepszych technologii i produktów w dziedzinie fotowoltaiki. Nasze elektrownie słoneczne wykorzystują zarówno panele mono- i polikrystaliczne, jak i nowoczesne panele amorficzne „Thin film”, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej efektywności i opłacalności inwestycji.

Soleo PV to nie tylko dostawca, ale także partner, który pomaga klientom w każdym etapie projektu – od doradztwa i projektowania po montaż i serwis. Nasza firma znajduje się w Zabierzowie, pod adresem ul. Krakowska 332, gdzie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura. Ponadto, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 (12) 333-73-45 oraz adresem email: biuro@soleopv.pl.

Wybierając Soleo PV, inwestujesz w przyszłość, oszczędzasz na rachunkach za prąd i przyczyniasz się do ochrony środowiska. Dołącz do nas już dziś i czerp korzyści z energii słonecznej!

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments