Fotowoltaika

Solar Tech

Kontakt

Młyńska 7, 66-133 Klenica

881 297 833 biuro@solartech.pl

Martwią Cię się kolejne, zapowiadane już od dłuższego czasu podwyżki cen prądu i w związku z tym dołączasz do grona osób zastanawiających się nad montażem paneli fotowoltaicznych? Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy, który oferuje szeroki zakres usług? Zależy Ci na tym, aby prace związane z montażem instalacji fotowoltaicznej zakończyły się naprawdę szybko? Jeśli tak, to usługi proponowane przez firmę Solartech są jak najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Czym zajmuje się Solartech?

To firma działająca w branży instalacji fotowoltaicznych już od kilku lat. Jej siedziba mieści się w miejscowości Sierpc położonej na terenie województwa mazowieckiego. Nie oznacza to jednak, że z jej oferty mogą skorzystać tylko klienci z Mazowsza. Wykonuje instalacje fotowoltaiczne na terenie całego kraju. W swoim portfolio ma realizacje nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla przedsiębiorców. Pracowała dla lokalnych samorządów oraz takich potentatów, jak PGE S.A., Budimex czy Chint.

Jak działa Solartech?

Przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem mikroinstalacji, instalacji przemysłowych i farm fotowoltaicznych. W każdym przypadku współpraca obejmuje kilka etapów. Pierwszy z nich to wizja lokalna, po której przygotowana jest oferta i sporządzony projekt. Jeśli go zaakceptujesz, Solartech przygotuje umowę. Po jej podpisaniu na teren inwestycji zostaną dowiezione wszystkie niezbędne podzespoły. Montażem instalacji zajmują się wyłącznie doświadczeni monterzy, prace przebiegają więc szybko i bez zbędnych przestojów. Przedostatni etap realizacji inwestycji to odbiór gotowej instalacji. Wybierając firmę Solartech, możesz być pewny, że otrzymasz od niej wsparcie także w dopełnieniu niezbędnych formalności zarówno tych związanych ze zgłoszeniem do zakładu energetycznego, jak i uzyskaniem dopłat.

Jakie komponenty wykorzystuje Solartech?

Solartech to firma, która nie bez powodu cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów. Wykonane przez nią instalacje, caroporty czy stacje ładowania działają bez zarzutu przez lata. To zasługa nie tylko doświadczonych monterów, ale także wykorzystywania przez przedsiębiorstwo najlepszej jakości podzespołów. W swojej działalności sięga po produkty takich producentów, jak między innymi:

  • Fronius;
  • Sharp;
  • Solar Edge;
  • Canadian Solar.

Najlepiej dowodzi to, że firma korzysta tylko z najlepszych komponentów.

Czym wyróżnia się oferta Solartech?

Firma specjalizuje się nie tylko w projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych. Świadczy usługi kompleksowe. W jej ofercie znalazły się więc również akumulatory służące do magazynowania nadmiaru energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną. Jeśli zdecydujesz się na zakup magazynu energii, nie będziesz musiał nadwyżki prądu oddawać zakładowi energetycznemu. Firma prowadzi także sprzedaż carportów. To zadaszone wiaty parkingowe, które mogą być wykorzystywane do zasilania samochodów hybrydowych i elektrycznych. Przedsiębiorstwo dostarcza stacje ładowania nowoczesnych aut oraz lampy solarne.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Martyna
Martyna
2023.07.17 15:10
Ocena :
     

Polecam z czystym sumieniem. Profesjnalizm, wiedza i zaangazwanie to słowa które najlepiej opisuja podejscie i pracowników firmy Solartech. Po długim czasie namysłu zdrcydowalismy sie na zakup paneli fotowoltaicznych. Uzyskaliśmy kilka wycen z różnych miejsc i oferta od tej firmy była najkorzystniejsza i miała podzespoły najlepszych producentów. Montaż był w uzgodnionym terminie, całosc przebiegła bez opóźnien i komplikacji. Jesteśmy zadowoleni i polecamy.