Firma OZE

Solar-Project

Kontakt

ul. Prosta 30,
62-002 Złotniki

800 910 996

Firma Solar-Project, zlokalizowana w Złotnikach pod adresem Prosta 30, 62-002, zajmuje się dostarczaniem i instalacją systemów fotowoltaicznych. Posiadająca 30 lat doświadczenia w branży instalacji elektrycznych i 6 lat w fotowoltaice, firma stała się znaczącym graczem na rynku energetycznym, realizując ponad 500 projektów fotowoltaicznych w Polsce.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Solar-Project oferuje szeroki zakres usług związanych z fotowoltaiką, od darmowych konsultacji, przez dobór komponentów, wycenę, montaż, aż po opiekę po instalacji oraz pomoc w uzyskiwaniu dofinansowań i kredytowania. Firma współpracuje z renomowanymi producentami paneli fotowoltaicznych i inwerterów, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych rozwiązań.

Ich oferta obejmuje również fotowoltaikę dla rolnictwa oraz firm, z możliwością uzyskania atrakcyjnych warunków finansowania. Solar-Project wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdej inwestycji, zapewniając klientom skuteczność i rzetelność usług.

Kontakt z firmą jest możliwy telefonicznie pod numerem +48 61 679 13 92 oraz poprzez formularz kontaktowy na ich stronie internetowej. Więcej informacji o Solar-Project i ich ofercie można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments