Fotowoltaika

Sol Investia

Kontakt

Różnowo 438, 11-001 Dywity

791 791 879 p.kurian@sol-investia.pl

Sol Investia to firma zajmująca się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych. Jej oferta skierowana została zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, znajdujących się głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W zakresie jej usług nie brakuje także profesjonalnego doradztwa w doborze nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych. Od początku swojej działalności, Sol Investia stawia na niepodważalną jakość swoich usług oraz innowacyjne możliwości w dziedzinie energii odnawialnej.

 • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
 • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
 • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
 • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Dlaczego warto wybrać firmę Sol Investia?

Jeśli zastawiasz się, jaką firmę wybrać do realizacji profesjonalnej instalacji w Twoim domu, firmie, czy gospodarstwie, koniecznie podstaw na przedsiębiorstwo Sol Investia. Dlaczego?

 • Zakład oferuje kompleksową obsługę, w której skład wchodzi doradztwo, projekt, montaż, pomoc w dopełnieniu formalności, a także uruchomienie i zgłoszenie do siedziby sieci.
 • Szeroki wybór urządzeń pomoże w dostosowaniu realizacji do potrzeb i oczekiwań klienta. Po stronie Sol Investia leży również dostarczenie niezbędnych materiałów na plac budowy, sprawny montaż oraz pełna konfiguracja powstałej instalacji.
 • Firma może pochwalić się wykwalifikowaną, pracującą z pasją ekipą, która ma za zadanie dokonać sprawnej, profesjonalnej a przede wszystkim w pełni bezpiecznej instalacji.
 • Przedsiębiorstwo charakteryzuje bogate doświadczenie w branży OZE.
 • Główny cel Sol Investia – ograniczenie produkcji CO2 dzięki energii słonecznej.
 • Instalacja wykonana zgodnie z projektem pozwoli każdemu produkować własną energię, zasilić nią dom, firmę bądź gospodarstwo i zredukować swoje dotychczasowe rachunki za prąd do minimum.
 • Sol Investia gwarantuje pełną obsługę posprzedażową, czyli usługi serwisowe w momencie niespodziewanej awarii, także tej istniejącej instalacji.
 • Firma udziela 25-letniej gwarancji na dostarczony sprzęt oraz do 30 lat gwarancji na uzysk.
 • Zakład cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród wielu klientów, czego potwierdzeniem są pozytywne opinie oraz liczne zdjęcia z wykonanych realizacji.

System pracy Sol Investia

Firmę charakteryzuje dokładnie przemyślany system pracy, który opiera się na trzech podstawowych etapach, jakimi są:

Etap 1 – planowanie – przygotowanie projektu przyszłej instalacji, wykonanie wizualizacji wraz z symulacją zwrotu kosztów, profesjonalne doradztwo

Etap 2 – dostawa i montaż – po podpisaniu umowy następuje dostarczenie wszelkich urządzeń i akcesoriów na plac budowy, a także przy zachowaniu najwyższej staranności szybki i efektowny montaż

Etap 3 – konfiguracja i uruchomienie – oddanie instalacji w ręce inwestora, szkolenie z zasad jej działania, przekazanie kompletu dokumentacji. Po stronie Sol Investia leży również zgłoszenie gotowej realizacji do zakładu energetycznego oraz złożenie wniosku o dofinansowanie.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
rafał
rafał
2023.07.17 14:12
Ocena :
     

Prawdziwi prfesjonaliści, polecam. Naszym przypadkiem zajmował sie Pan Piotr, który cierpliwie, wyczerpujaco i przstepnym językiem wyjaśnił wszystkie nurtujace nas kwestie. Możliwość negocjacji. Wszystko przebiegało w umuwionym terminie. Profesjonalnie podejscie na kazdym kroku. Ekipa montażowa uwinęła sie bardzo sprawnie mimo dosc duzego stopnia trudnosci i zostawili po sobie porzadek.

Ola C.
Ola C.
2023.06.04 18:53
Ocena :
     

Polecam, fachowcy z prawdziwego zdarzenia! Kontakt dostałam z polecenia sąsiadów, którzy byli bardzo zadowoleni z usług tej firmy. W moim przypadku nie jest inaczej. Począwszy od pierwszego kontaktu telefonicznego po podpisanie umowy i montaż wszystko przebiegło tak jak powinno, nie wspominając o tym, że wszystkie dokumenty o dotacje, zgłoszenie itd również były po ich stronie. Panele wyglądają świetnie, cieszą oko i cieszy to, że jesteśmy ekologiczni i jeszcze dzięki temu oszczędzamy.