Fotowoltaika

Smart Solar

Kontakt

Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa

22 300 08 80

Działająca na rynku od 2010 roku firma Smart Solar oferuje kompleksowe usługi. Zapewnia profesjonalne doradztwo, dzięki czemu możesz zoptymalizować zużycie energii, a jednocześnie zmniejszyć ponoszone koszty. Swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy chcą zadbać o środowisko naturalne, a jednocześnie cieszyć się niezależnością energetyczną. Decydując się na skorzystanie z jej usług, możesz mieć pewność, że cała inwestycja będzie kontrolowana na każdym etapie. Przekłada się to na jakość wykonanej instalacji, która przez lata będzie działała na najwyższym poziomie.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU I BIZNESU

Dlaczego Smart Solar to dobry wybór?

Firma Smart Solar bazuje wyłącznie na komponentach pochodzących od najlepszych producentów. Charakteryzują się one wysoką jakością, trwałością i wydajnością na najwyższym poziomie. Tyczy się to zarówno złączy MC4, jak i samych paneli. Bazuje wyłącznie na tych, które zaliczane są do grupy Tier1.

Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dając możliwość wyboru instalacji dopasowanej do własnych potrzeb. To oznacza, że wśród propozycji coś dla siebie znajdą zarówno ci, którym zależy przede wszystkim na oszczędności, jak i ci, których szczególnie interesują nowinki technologiczne. Smart Solar wyróżnia się na rynku tym, że podejmuje się realizacji nawet najmniejszych instalacji. Wykorzystuje wówczas mikroinwertery, których ceny są zbliżone do cen inwerterów centralnych. Wspiera polskich producentów, kupując od nich systemy montażowe.

Jakość inwestycji jest skrupulatnie kontrolowana na każdym etapie. To oznacza, że wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik.

Czy Smart Solar dba o bezpieczeństwo?

Mówiąc o tej firmie, możesz zapomnieć, że bardzo rygorystycznie podchodzi ona do wszystkich standardów dotyczących zarówno montażu, jak i stosowanych zabezpieczeń. Poddaje się niezależnemu audytowi jakości, jest świadoma ciążącej na niej odpowiedzialności. Smart Solar doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w tej branży nie ma miejsca na kompromisy.

Samodzielny import komponentów

Smart Solar kupuje podzespoły wyłącznie u największych dostawców. Podejmuje się również własnego importu, sprowadzając mikroinwertery bezpośrednio od najlepszych producentów. Dysponuje własnym magazynem, który zlokalizowany jest w okolicach stolicy.

Smart Solar to jedna z lepszych firm działających obecnie na rynku usług fotowoltaicznych. Stawia wyłącznie na najlepsze komponenty, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że przekładają się one na jakość całej instalacji.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Agata
Agata
2023.07.17 14:05
Ocena :
     

Zdecydowanie polecam współprace z tą firmą. Profesjonalizm to słowo, które wyróżnia ją na tle konkurencji. Firme polecił nam kuzyn i sprawdzalismy tez oferte konkurencji zanim sie zdecydowalismy. Oferta od nich przyszła natychmiastowo i była bardzo korzystna. Dobra jakosć za dobrą cene. montezy nie boja sie wyzwan i działają bardzo sprawnie. Pomogaja tez przy załatwieniu formalności. Nie mamy zadnych zastrzeżen.