Fotowoltaika

Regionalne Doradztwo Energetyczne

Kontakt

ul. Jagiellończyka 38, 10-437 Olsztyn

Regionalne Doradztwo Energetyczne to firma działająca na polskim rynku od 2016 roku. Powstała ona dzięki ogromnej pasji oraz zaangażowaniu w branży fotowoltaicznej. Jej siedziba znajduje się w Olsztynie w województwie warmińsko-mazurskim, a zakres jej działalności opiera się głównie na terenach województw pokrewnych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie instalacji na terenie całego kraju. Oferowane przez firmę usługi cechuje wysoka jakość, a także dbałość o ekologię i ochronę środowiska naturalnego. Regionalne Doradztwo Energetyczne zapewnia nie tylko profesjonalną obsługę, ale też konkurencyjne ceny.

  • FOTOWOLTAIKA
  • DORADZTWO ENERGETYCZNE

Nasz Prąd – o firmie, oferta

Oferta Regionalnego Doradztwa Energetycznego jest skierowana dla klientów indywidualnych, firm, instytucji, a także gospodarstw rolnych. Bogaty wachlarz usług obejmuje:

  • Doradztwo w zakresie doboru systemu – zespół przedsiębiorstwa zobowiązany jest do dokładnego przestawienia możliwych rozwiązań pod możliwości i potrzeby klienta, dokładnego wytłumaczenia wszystkich warunków umowy, a także do doboru optymalnego wariantu dostosowanego do wymagań inwestora.
  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznej – firma profesjonalnie projektuje instalacje systemów związanych z energią odnawialną. Każdy prototyp dostosowany jest do warunków gruntowych bądź mieszkaniowych, indywidualnych potrzeb klienta i kilku innych, ważnych czynników. Etap ten zawiera bezpłatny audyt.
  • Pomoc w uzyskaniu środków na rozwój inwestycji – Regionalne Doradztwo Energetyczne oferuje pomoc w uzyskaniu dotacji zarówno na zakup, jak i montaż instalacji.
  • Montaż instalacji fotowoltaicznych – po zaakceptowaniu przyszłej inwestycji, firma dostarcza na miejsce budowy wszelkie niezbędne urządzenia, materiały i inne potrzebne komponenty. Po tym etapie następuje sprawny i efektowny montaż, wykonywany przez jedną z trzech, w pełni kompetentnych grup montażowych, cechujących się ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży.
  • Serwis instalacji fotowoltaicznych – Regionalne Doradztwo Energetyczne zajmuje się też w razie potrzeby serwisem powstałych instalacji. W ramach tej oferty przeprowadzane są regularne przeglądy oraz konserwacja systemów. Firmie niestraszne są również awarie, które są sprawnie usuwane i skutecznie naprawiane.
  • Sprzedaż wysokiej jakości urządzeń oraz sprawdzonych komponentów pochodzących od zaufanych firm typu QCells, JaSolar, Sofar Solar, Jinko, Sharp, Longi Solar i wiele innych.

Regionalne Doradztwo Energetyczne – realizacje

Na stronie internetowej firmy łatwo odszukać referencje od zadowolonych klientów, którzy chwalą wysoką jakość usług, a także profesjonalne podejście do projektowania, doradztwo i montaż instalacji. Firma ma spore doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów, w tym zarówno mniejszych dla klientów indywidualnych, jak i większych systemów dla rolników, firm oraz instytucji. Efekty pracy montażystów oparte są na sporym doświadczeniu w branży oraz odpowiednich kwalifikacjach zespołu.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
2023.07.17 13:37
Ocena :
     

Chciałbym serdecznie polecić ta firme. jestem bardzo zadowolony. firma jest bardzo profesjonalna i fachowa. obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. oferta, ktora odtslismy byla bardzo dobra w odroznieniu od konkurencji. dobra cena za wysokiej jakosci sprzet i podzespoly. montaz przebiegl szybko sprawnie i czysto. duzo ulatwienie dla klienta z przygotowaniem papierow do dotacji. polecam adam

Klient
Klient
2023.06.02 10:33
Ocena :
     

Polecam! Specjaliści z całą masą wiedzy, chęciami i otwartym umysłem. Od samego początku cały zespół bardzo zaangażował się w nasz projekt. Szczegółowo pytali o nasze warunki, potrzeby itp. Z wspólnej pasji wyszedł świetny projekt, który służy nam znakomicie. Pomogli nam też z wszelkimi formalnościami odnośnie dotacji. Montaż przebiegł bez problemów, sprawnie i estetycznie. Polecam