Fotowoltaika

PoloEnergia

Kontakt

ul. Pl. Ireneusza Gugulskiego 1, 02-661 Warszawa

799 394 444 biuro@polenergia-pv.pl

Polenergia to polska firma z siedzibą w Warszawie, która od wielu lat działa w branży energetycznej, a dokładniej w obszarze energii odnawialnej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1991 roku pod nazwą Edison Polska, a w 2006 roku zostało przejęte przez PGE – Polską Grupę Energetyczną. Od 2012 roku firma działa jako niezależna spółka pod nazwą Polenergia. Należy do jednej z największych firm fotowoltaicznych w Europie i z roku na rok zyskuje uznanie coraz to szerszej grupy osób, czego potwierdzeniem są liczne realizacje – ich ilość wynosi około 1200 instalacji każdego miesiąca.

  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Polenergia – specjalizacja, oferta, usługi

Firma specjalizuje się w projektowaniu, budowie i eksploatacji elektrowni wiatrowych, paneli fotowoltaicznych oaz elektrowni wodnych. W zakres jej działań wchodzi także produkcja, dystrybucja i handel energią elektryczną oraz paliwami. Kompleksowe rozwiązania w sektorze fotowoltaiki kierowane są do szerokiego grona odbiorców – należą do nich indywidualni klienci, biznesmeni oraz rolnicy.

Polenergia inwestuje w rozwój nowych technologii i stale udoskonala swoje rozwiązania, aby zapewnić nabywcom najwyższą jakość usług. Do jej największych atutów zaliczyć można własne panele fotowoltaiczne Alva Solar Full Black, czyli moduły premium o mocy znamionowej sięgającej 500 Wp. Niepodważalną zaletą jest również 25-letnia gwarancja, obejmująca zwrot kosztów za niewyprodukowaną energię.

Kompleksowe usługi firmy Polenergia obejmują:

  •  Spotkanie z doradcą, podczas którego należy omówić wszelkie istotne kwestie, ocenić możliwości montażowe, a także ustalić zapotrzebowanie energetyczne dla przyszłej inwestycji.
  • Wykonanie indywidualnego projektu dostosowanego do miejsca budowy instalacji oraz preferencji klienta.
  • Efektowny, w pełni bezpiecznymontaż leżący po stronie wykwalifikowanych specjalistów, mających spore doświadczenie w branży energetycznej.
  • Finansowanie inwestycji – pomoc w uzyskaniu finansowania paneli fotowoltaicznych, w tym dofinansowania z kompatybilnych programów unijnych. Zaletą Polenergii jest także współpraca z kilkoma bankami w Polsce, dzięki czemu rata potencjalnego kredytu nie powinna być wyższa od miesięcznej opłaty za prąd.
  • Dostarczenie niezbędnych dokumentów zarówno dla inwestora, jak i do sieci energetycznej, czego efektem będzie podłączenie powstałej instalacji do najbliższej sieci dystrybucji.
  • Monitoring oraz serwis – w tym celu stworzona została specjalna aplikacja, która umożliwia bieżące monitorowanie pracy istniejącej realizacji, a także serwis w przypadku niespodziewanych awarii.

Inwestycje Polenergii

Firma Polenergia ma na swoim koncie już ponad 20 000 instalacji fotowoltaicznych, co świadczy tylko i wyłącznie o wysokiej jakości proponowanych usług. Na oficjalnej stronie internetowej nie brakuje fotografii, których celem było uwiecznienie wykonanych instalacji, tak, aby zebrać szerokie grono klientów. Dzięki temu można podziwiać wykonane realizacje w Cegłowie, Grodzisku Mazowieckim, Ostródzie, Piastowie, Michałowie i wielu innych miejscowościach.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz
2023.06.28 20:03
Ocena :
     

Dzień dobry. Polecam firmę Polenergia. Panowie wykonali dla mnie projekt i montaż paneli fotowoltaicznych. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na takich fachowców. Bardzo kompetentni i profesjonalni. Jak szwagier zobaczył ich w akcji to sam zdecydował sie na montaż u siebie. My też trafiliśmy do nich z polecenia i sami polecamy dalej. Naprawde profesjonalizm najwyższych lotów. życze sobie tylko takich wykonawców spotykać. Uporali sie tez ze wszystkimi formalnosciami dzieki czemu moglismy z wilna głowa cieszyc sie nowa instalacją. POLECAM!!

Lucy
Lucy
2023.06.04 19:04
Ocena :
     

Firma Polenergia wykonała dla mnie instalacje paneli fotowoltaicznych i pompy ciepła. Wszystko zostało wykonane zgodnie z projektem i ustaleniami. Po roku stwierdzam, że działa też bez zarzutu. Polecam technika, Pana Grześka, z którym mamy kontakt. Wszyscy pracownicy byli gotowi do współpracy na każdym etapie. Zarówno pompa jak i panele przynoszą korzyści. Super jest też to, że całość prac odbiera audytor. Polecam.