Fotowoltaika

Pionier Energia

Kontakt

ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

789 395 953 biuro@pionier-energia.pl

Jeśli interesują Cię odnawialne źródła energii, myślisz o tym, aby postawić na instalację fotowoltaiczną, usługi świadczone przez firmę Pionier Energia są odpowiednie dla Ciebie. Firma specjalizuje się nie tylko w montażu, ale również projektowaniu instalacji fotowoltaicznych. Zajmuje się również innymi systemami pozwalającymi na produkowanie energii elektrycznej. Swoją działalność koncentruje również na ogrzewaniu oraz chłodzeniu, stawiając na nowoczesne i przyjazne dla środowiska technologie solarne.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU

Na co możesz liczyć, powierzając wykonanie instalacji fotowoltaicznej firmie Pionier Energia?

Jeśli marzysz o niezależności energetycznej, Pionier Energia to firma, której usługi są dla Ciebie. Od początku swojej działalności na rynku stawia ona na profesjonalnie świadczone usługi, dbając o to, aby były one w pełni kompleksowe. Stawiając na nią, możesz liczyć na koordynację całego procesu. To oznacza, że Ty jako klient nie będziesz musiał martwić się niczym. Firma opracowuje dokumentację, jaka niezbędna jest do tego, aby wybrany system mógł być wdrożony. Stawia na jasny, zrozumiały cennik, a także jasno wyrażone zasady współpracy.

Decydując się na powierzenie wykonania instalacji fotowoltaicznej firmie Pionier Energia, możesz mieć pewność, że dobór mocy zostanie wykonany tak, jak należy. Pracownicy firmy dokładnie przeanalizują Twoje roczne zużycie prądu, po to, by postawić na instalację o odpowiedniej mocy. Projekt jest zawsze wykonany tak, aby uwzględniał liczbę domowników oraz typ urządzeń, które wykorzystywane są w domu.

Korzyści wynikające ze skorzystania z usług firmy Pionier Energia?

Z uwagi na to, że jest to jedna z lepszych firm na rynku, możesz mieć pewność, że skorzystanie z jej usług to szereg korzyści. Przede wszystkim każdy wykonany projekt jest zawsze optymalnie dopasowany do wymagań i oczekiwań klienta. Firma uwzględnia w swojej pracy maksymalną kwotę, jaką klient gotów jest przeznaczyć na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu nie musisz martwić się, że to, co zostanie Ci zaproponowane, będzie dla Ciebie zbyt drogie. Zarówno konsultacja, wycena, jak i montaż zawsze odbywają się w terminie, który jest dla Ciebie dogodny. Nie musisz więc martwić się tym, że firma nie uwzględni na przykład tego, że masz zaplanowany wakacyjny wypoczynek. Czas realizacji usługi jest bardzo krótki. Firma Pionier Energia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że większość klientów nie chce, a nierzadko i nie może zbyt długo czekać. Montaż przeprowadzany jest zawsze przez doświadczone i wykwalifikowane ekipy monterskie, które doskonale znają się na swojej pracy. To oznacza, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

W razie jakichkolwiek problemów klienci zawsze mogą liczyć na konsultację z pracownikami firmy. Chętnie odpowiadają oni na pojawiające się pytania, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Co ważne, robią to, posługując się zrozumiałym i przystępnym dla laików językiem.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Robson
Robson
2023.06.28 19:51
Ocena :
     

Polecam!! fachowcy z prawdziwego zdarzenia nie czesto mozna juz takich spotkać. Znaja odpowiedz na kazde zadane pytanie dzieki temu człowiek czuje sie pewni i moze spokojnie spać w nocy !! Nie żalujemy decyzji o montazu penli i polecam wszystkim znajomuym i rodzince ! Od momentu podjencia decyzji do montazu mineło bardzo mało czasu wszystko poszło ekspressem! bardzo miła pani Asia z obsługi klienta anioł nie kobieta ! Panele ładnie wygladaja i ciesza oko i jak tak człwoiek popatrzy to nie żalu mu tej wydanej kasy. Montezy tez super goście znaja sie na robocie jak mało kto i widać że z nich super fachowcy. Zadowolony klient Robert