Fotowoltaika

OZE PROJEKT

Kontakt

Lubelska 32/300, 10-409 Olsztyn

89 672 40 30

OZE Projekt Fotowoltaika to sprawdzona marka odnawialnych źródeł energii z bogatym katalogiem produktów i usług do dyspozycji osób fizycznych, klientów biznesowych, instytucjonalnych, właścicieli gospodarstw rolnych zaangażowanych w transformację energetyczną. Co znajdziesz w OZE Projekt Fotowoltaika i dlaczego to właśnie tej firmie warto powierzyć montaż paneli słonecznych lub innych rozwiązań?

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA

Na czym bazuje oferta OZE Projekt Fotowoltaika i jakie technologie warto wprowadzić u siebie?

OZE Projekt Fotowoltaika dostarcza nie tylko panele słoneczne, ale często wiąże je z pompami ciepła, czy wentylacją mechaniczna z odzyskiem ciepła. Dzięki temu możesz uzyskać w nieruchomości idealny klimat, bez potrzeby otwierania okien. Natomiast wdrożenie pompy ciepła razem z panelami okazuje się zbawienne dla oszczędności na metrażu. W takim przypadku nie musisz martwić się o tworzenie magazynu na opał i o serwisowanie, budowanie komina. Co jeszcze możesz zamówić przez OZE Projekt Fotowoltaika? Dodatkowe specjalizacje marki to ogrzewanie podłogowe, praktycznie niewidoczne po wdrożeniu i zapewniające unikalny komfort domownikom, piana PUR (szczelne ocieplenie, bezspoinowe), uzbrajanie budynków, inteligentne budownictwo. Jeżeli myślisz o przeprowadzeniu pełnej transformacji budynku zgodnie z najwyższymi standardami branży OZE OZE Projekt Fotowoltaika to doskonały kontakt z doświadczeniem i potwierdzonymi realizacjami na terenie całego kraju. OZE Projekt Fotowoltaika posiada wyłącznie pozytywne opinie od dotychczasowych klientów, do wglądu przez stronę firmową.

Czy możesz uzyskać dofinansowanie na instalację?

OZE Projekt Fotowoltaika doradza inwestorom, właścicielom nieruchomości w zakresie dofinansowania, finansowania instalacji. Dużą popularnością cieszy się rządowy program Czyste Powietrze lub Mój Prąd 4.0. Niektóre firmy preferują leasing.

Czy warto postawić na sprawdzone rozwiązania odnawialnych źródeł energii?

Nie wiesz, czy fotowoltaika to rozwiązanie dla Ciebie, a może jesteś na etapie podejmowania decyzji? Przejrzyj kącik edukacyjny marki OZE Projekt Fotowoltaika, zapoznaj się z kalkulatorem paneli słonecznych, porównaj dotychczasowe rachunki z tymi prognozowanymi po wdrożeniu paneli słonecznych o wysokiej wydajności. Otrzymasz mniej więcej obraz opłacalności. Boom na OZE cały czas trwa, ponieważ nikt racjonalny nie ufa już polityce energetycznej, a to główna potrzeba funkcjonowania gospodarstw domowych, przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych. Większa kontrola nad wytwarzaniem energii elektrycznej z natury zapewnia rodzinom większe bezpieczeństwo, także psychiczne.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa1978
Ewa1978
2023.06.28 19:37
Ocena :
     

Od dłuższego czasu chodził mi po głowie montaż paneli fotowoltaicznych. Namawianie męża troche trwało ale kiedy w końcu się zgodził i zaczęlismy zbierać wyceny i oferty to dosc szybko utwierdzilismy sie w przekonaniu, że chcemy współpracować z firmą oze projekt. Jako jedyni nie mieli żadnych poślizgów w czasie, używali prostego dla nas języka a nie lawiny fachowych określeń, które dla laika zwykle mało mówią. Cenowo oferta była naprawde bardzo dobra. Ani ja ani mąż nie żałujemy decyzji o montażu paneli. namawiam teraz znajomych i rodzinke żeby też sobie takie sprawili a na pewno nie pożałują.