Firma OZE

NETSU

Kontakt

ul. Mikołaja Kopernika 6/2, 40-059 Katowice

535 766 242 inwestor@netsu.pl

NETSU to dynamicznie rozwijająca się firma, która od ponad dekady jest liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Zajmuje się głównie produkcją ekologicznych i wydajnych pomp ciepła, gdyż w obecnych czasach jest to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, stanowiących rewelacyjną alternatywę dla emisyjnych źródeł ciepła. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach – jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych i kulturalnych w Polsce. Główną domeną NETSU jest przekonanie, iż przyszłość energetyki leży w zrównoważonych i efektywnych źródłach energii.

  • POMPY CIEPŁA

NETSU – propozycja dla szerokiego społeczeństwa

Oferta firmy NETSU obejmuje głównie pompy ciepła, czyli urządzenia służące do ogrzewania oraz chłodzenia pomieszczeń, a także nagrzewania bieżącej wody użytkowej. Marka proponuje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne jednostki, z których pomocą łatwiej osiągnąć niższe rachunki za ogrzewanie. Asortyment skierowany został głównie dla klientów indywidualnych, w tym dla budynków jednorodzinnych, gospodarstw rolnych, klientów biznesowych, w tym właścicieli zakładów pracy oraz, biur i innych budynków użyteczności publicznej. NETSU gwarantuje swoim klientom kompleksową obsługę obejmującą konsultację, przygotowanie projektu, spisanie umowy, zamówienie oraz dostarczenie niezbędnych urządzeń i podzespołów na miejsce montażu, sprawną instalację oraz 7-letnią gwarancję. Firma prowadzi sprzedaż B2C oraz B2B – mowa tutaj o sklepie internetowym, a także salonie zlokalizowanym w głównej siedzibie firmy – w Katowicach. Warto nadmienić, że NETSU buduje sieć dystrybucji zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Dlaczego warto wybrać NETSU?

  1. Pompy ciepła – głównym produktem i obszarem ekspertyzy firmy NETSU są pompy ciepła. To urządzenia, które przekształcają energię z odnawialnych źródeł w wydajne i komfortowe ogrzewanie, a także chłodzenie budynków. Pompy te są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również trwałe, wydajne i gwarantują znaczną redukcję kosztów związanych z klimatyzacją i nagrzewaniem.
  2. Dostosowane rozwiązania – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma NETSU oferuje rozwiązania energetyczne dostosowane do indywidualnych wymagań oraz możliwości. Niezależnie więc, czy potrzebujesz wyjątkowego wariantu dla małej firmy, dużego zakładu produkcyjnego, czy też nieruchomości mieszkaniowych, musisz wiedzieć, że marka z pewnością zaproponuje opcje, które spełnią wszelkie oczekiwania.
  3. Dogodna lokalizacja – siedziba w Katowicach to centralne miejsce, w którym łączą się innowacja i tradycja przemysłowa. To właśnie na Śląsku zespół pracuje nad rozwiązaniami będącymi blisko klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.
  4. Zaufanie i doświadczenie – NETSU to firma, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej. Zespół zakładu składa się z wykwalifikowanych inżynierów, ekspertów do spraw energii i specjalistów ds. środowiska, którzy zdobywali wiedzę i praktyczne umiejętności przy realizacji różnorodnych projektów energetycznych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments