Firma OZE

Nasza Eneretyka

Kontakt

ul. Wysockiego 94
15–167 Białystok

85 874 25 25

Firma Nasza Energetyka Sp. z o.o., z siedzibą w Białymstoku przy ul. Wysockiego 94, specjalizuje się w branży energetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z odnawialnymi źródłami energii. Ich oferta obejmuje instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzację, a także doradztwo w zakresie efektywnej konsumpcji energii.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • KLIMATYZACJA

Nasza Energetyka koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań z zakresu fotowoltaiki, zajmując się całościowym procesem – od koncepcji i doboru parametrów instalacji, poprzez montaż, aż po pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z instalacją. Firma pomaga również klientom indywidualnym w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój Prąd”.

W ofercie Naszej Energetyki znajdują się także pompy ciepła, które pozwalają na ogrzewanie lub schładzanie budynków oraz podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, wykorzystując energię zawartą w powietrzu. Są to urządzenia charakteryzujące się wysoką efektywnością, bezobsługowością oraz bezpieczeństwem użytkowania, będące alternatywą dla kotłów grzewczych.

Firma oferuje również usługi związane z klimatyzacją, dostarczając komfortową temperaturę w domach i miejscach pracy w czasie upałów. Nasza Energetyka korzysta z markowych komponentów znanych producentów, zapewniając efektywne i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania.

Kontakt z firmą możliwy jest za pośrednictwem infolinii pod numerami 85 874 25 25 lub +48 690 532 544, a także drogą mailową pod adresem biuro@naszaenergetyka.pl. Więcej informacji o firmie, ofercie i realizacjach można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej Nasza Energetyka.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments