Fotowoltaika

Nasz prąd SA

Kontakt

ul. Gwiaździsta 66 (piętro 18.), 53-413 Wrocław

885 031 887 biuro@naszprad.com

Firma Nasz Prąd to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujące się w projektowaniu oraz instalacji systemów fotowoltaicznych, a także pomp ciepła. Głównym celem założycieli jest indywidualne podejście do klienta, realistyczne wizualizacje oraz profesjonalne doradztwo. Zakład realizuje projekty w zakresie fotowoltaiki domowej, przemysłowej, elektrowni wiatrowych oraz magazynów energii. Dodatkowymi usługami realizowanymi przez Nasz Prąd są serwis i monitoring, których efektem jest niezawodność i skuteczność działania systemów odnawialnych źródeł energii.

 • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
 • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
 • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
 • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Nasz Prąd – o firmie, oferta

W ramach oferty Nasz Prąd proponuje nowoczesne rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, firm, jak i rolników. Dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej wszyscy nabywcy mogą znacznie obniżyć koszty swoich rachunków za energię elektryczną, czyli zadbać o swoje portfele, a tym samym przyczynić się do ochrony środowiska. W firmie pracuje wykwalifikowana ekipa specjalistów, którzy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz spore doświadczenie w dziedzinie fotowoltaiki. Wszyscy pracownicy są również odpowiednio przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz posiadają stosowne certyfikaty, co gwarantuje wysoką jakość usług i pełne zadowolenie klientów. Ponadto oferujemy:

 • Systemy montażowe dopasowane do typu pokrycia, kształtu dachu oraz systemy wolnostojące,
 • Specjalnie stworzone aplikacje do monitorowania pracy i uzysków instalacji,
 • Profesjonalny montaż wykonywany przez własne ekipy montażowe, bez pośredników,
 • Kompleksową obsługę klienta, w skład której wchodzą analiza techniczna, projektowanie, budowa i uruchomienie instalacji,
 • Wsparcie w uzyskaniu dofinansowania z programów typu Ulga Termo, Agroenergia, Energia dla Wsi, Ulga dla Rolników, Zielona Energia,
 • 12-letnią gwarancję na produkt oraz 25-letnią gwarancję na liniową moc wyjściową,
 • Niezawodne, wysokowydajne towary pochodzące od zaufanych producentów typu LongiSolar, Solar Edge oraz Sofar Solar,
 • Ulgę inwestycyjną rozliczaną w ciągu 15 lat od zakończenia inwestycji.

Realizacje firmy Nasz Prąd

Do realizacji firmy Nasz Prąd należą między innymi projekty instalacji fotowoltaicznych dla budynków mieszkalnych oraz przemysłowych, elektrownie wiatrowe, systemy monitoringu oraz usługi serwisowe. Przykładem naszych zrealizowanych projektów jest instalacja systemu fotowoltaicznego o mocy 20 kW dla firmy produkcyjnej z Wrocławia. Dzięki tej instalacji firma zaoszczędziła ponad 25 tysięcy złotych rocznie na rachunkach za energię elektryczną. Przedsiębiorstwo może się również pochwalić udokumentowanymi realizacjami domowymi z Lotynia – o mocy 6 kWp, Legnicy – o mocy 22,4 kWp, z Torunia – o wydajności 9,86 kWp, z Sierpca – o mocy 7,3 kWp oraz instalacjami firmowymi z Warszawy – o mocy 49,88 kWp, Płośnicy – o wydajności 22,25 kWp i wiele innych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

3 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Wioleta
Wioleta
2023.07.14 19:29
Ocena :
     

W zeszlym roku zdecydowalismy sie na zalozenie instalacji fotowoltaicznej od firmy Nasz Prad. Firma wyliczyla mi 10 paneli fotowoltaicznych o mocy 3,65 kw do czego zamontowany zostal falownik o mocy 2,7kw (przez co falownik nie pobiera calej energii z paneli). Firma obiecala zajac sie zgloszeniem instalacji do Energii i zalatwieniem dofinansowania z czego oczywiscie sie nie wywiazala. Po pojawieniu sie pierwszych problemow kontakt z firma sie utrudnil.

Leszek
Leszek
2023.06.28 19:22
Ocena :
     

prowadze duze gospodarstwo rolne. No i wbrew temu co ludzie mysla to takie gospodarstwo naprawde potrzebuje duzo pradu. chcac zyskac a raczej mniej tracic w przyszłosci to pomyslałam o panelach fotowoltaicznych. jestem bardzo zdowolony z talkiego rozwiazania. inwestycja zwroci sie i to w miare szybko bo rachunki juz prezychodza nizsze a ja i moja rodzina mmozemy spac spokojniej. duza rodzina tez potrzebuje duzo pradu i tego typu inwestycja pomaga nam tez w gospodarstwie domowym. Namawiam kuzyna i szwagra żeby tez sobie założyli takie panele. Firma bardzo fachowa i konkretna. Bede ich polecać.