Fotowoltaika

MR Solar

Kontakt

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 75/70, 60-523 Poznań

604 607 999 rafal@mrsolar.pl

MRS Group to firma specjalizująca się zarówno w projektowaniu, sprzedaży, jak i montażu instalacji fotowoltaicznych. Działa ona na terenie całego kraju, jednakże jej siedziba i główny obszar działania kręci się w województwie wielkopolskim. Grupa ta zajmuje się nie tylko szybką i efektowną instalacją, ale także niezawodnym wsparciem, z którego można skorzystać na każdym etapie budowy własnej elektrowni fotowoltaicznej. MRS Group od lat cieszy się zaufaniem sporego grona klientów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie na wielorakich stronach internetowych.PANELE FOTOWOLTAICZNE

  • PANELE SŁONECZNE
  • FOTOWOLTAIKA

Oferta MRS Group

Oferta firmy MRS Group skierowana jest do właścicieli domów jednorodzinnych, mniejszych bądź większych gospodarstw rolnych, firm i różnorodnych przedsiębiorstw.

Co konkretnie oferuje spółka?

  • Współpraca z firmą MRS Group może zacząć się już na etapie wniosku o przyłącz nietuzinkowego źródła energii. Doświadczeni w branży wykonawcy chętnie opracują wstępny projekt farmy fotowoltaicznej.
  • Pracownicy zakładu w imieniu potencjalnego klienta mogą przygotować oraz przeprowadzić procedury związane z uzyskaniem pozwolenia na przyłącz źródła energii u właściwego Operatora.
  • Po uzyskaniu potrzebnych pozwoleń po stronie grupy MRS stoi opracowanie szczegółowego projektu farmy fotowoltaicznej, stworzonego na podstawie wszelkich wymogów Operatora określonych w wydanych przez placówkę Warunkach Technicznych.
  • Dostarczenie wszelkich niezbędnych elementów na plac budowy, w tym konstrukcji nośnej modułów PV, introwerterów, modułów PV oraz niezbędnych systemów zabezpieczeń.
  • Szybki, efektowny oraz niezawodny montaż części składowych farmy.
  • Przyłącz instalacji fotowoltaicznej do sieci dystrybucyjnej Operatora oraz dostarczenie pożądanych dokumentów potwierdzających nie tylko zakończenie budowy, ale także uruchomienie elektrowni.

Główne założenia firmy zawierają więc kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, z których może skorzystać każda osoba. Grupa MRS proponuje wsparcie na każdym etapie budowy, czego potwierdzeniem jest przeprowadzenie projektu i instalacji od początku do końca przez pracowników zakładu. Niezastąpiony zespół tworzy część umysłowa, w której skład wchodzą wykwalifikowani i chętni do współpracy eksperci. Za skuteczny i niezawodny montaż odpowiadają zaś doświadczeni w branży, niezwykle uzdolnieni instalatorzy. Firma, chcąc również wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich nabywców, współpracuje z topowymi markami, typu Jinko, Fronius oraz Longi Solar, którzy proponują tylko i wyłącznie niezawodne ogniwa oraz materiały fotowoltaiczne.

Realizacje

Firma MRS Group może pochwalić się szeroki zakresem montażowym. Panele fotowoltaiczne zainstalowane zostały na wielu domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, fabrykach, warsztatach i wielu innych. Realizacje te miały miejsce na dachach skośnych, płaskich, a także jako konstrukcje naziemne, co jest bardzo charakterystyczne dla wielkoobszarowych gospodarstw oraz przedsiębiorstw. Więcej na ten temat można się dowiedzieć, odwiedzając oficjalną stronę grupy MRS i przeglądając zdjęcia potwierdzające wykonane instalacje.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktor
Wiktor
2023.06.23 20:10
Ocena :
     

Polecam. Zakupiłem dla siebie i namówiłem tez rodziców na montaz paneli. Wypowiem sie wiec zarówno w swoim jak i w rodzicow imieniu. Jesteśmy naprawde zadowolkeni., Szkoda, że na rynku nie ma wiecej firm z takim podejsciem do klienta. Mimo tego, że realizacje były rózne bo u mnie montaż był w nowym domu u rodziców w starszym to panowie montazysci spisali sie bezblednie. Wyceny tez byly przedstawione w czytel;ny i zrozumiały sposób, tak ze nawet rpdzice, którzy nie do konca ogarniaja nowe technologie nie mili wielu pytań. Namiar na firme MRS Group poleciał juz do sąsiadów i będe a raczej bedziemy polecać dalej.