Firma OZE

MEB Group

Kontakt

ul. Głogowska 41
45-315 Opole

77 555 89 70

Firma MEB Group skupia się na rozwiązaniach związanych z odnawialnymi źródłami energii (OZE), oferując szeroki zakres usług i produktów w tej dziedzinie. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu systemów fotowoltaicznych, a także w technologiach magazynowania energii, w tym w systemach litowo-jonowych i wielkoskalowych magazynach energii.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • FARMY OZE

Siedziba główna MEB Technical Sp. z o.o. znajduje się w Polsce, pod adresem ul. Głogowska 41, 45-315 Opole. Można się z nimi skontaktować mailowo pod adresem energy@meb-group.eu lub telefonicznie pod numerem +48 77 555 89 70. Firma ma także oddziały w Niemczech (Mühldorf am Inn i Dornach bei München), Austrii (Salzburg) oraz w Maroku (Casablanca), gdzie oferuje swoje usługi i produkty.

MEB Group koncentruje się na współpracy z różnymi sektorami, w tym z producentami energii, operatorami sieci, a także firmami z branży górniczej i rolnictwa. Działalność firmy obejmuje między innymi projektowanie elektrowni OZE, nadzór nad realizacją inwestycji energetycznych oraz prace związane z infrastrukturą energetyczną.

Firma aktywnie uczestniczy w rozwoju rynku OZE, kreując rozwiązania z zakresu hybrydowych elektrowni OZE oraz technologii wodorowych. Jest to szczególnie istotne w kontekście rosnącego zapotrzebowania na czyste źródła energii i dążenia do samowystarczalności energetycznej.

MEB Group angażuje się również w rekrutację specjalistów w dziedzinie energetyki odnawialnej, poszukując osób na stanowiska takie jak doradca handlowy ds. energetyki odnawialnej, inżynier energetyk, projektant hybrydowych instalacji OZE oraz monter instalacji PV, co świadczy o dynamicznym rozwoju firmy i jej zaangażowaniu w branży OZE.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments