Firma OZE

Krajowa Energia

Kontakt

Św. Maksymiliana Kolbe 18, 59-220 Legnica

502 044 569

Firma Energia Krajowa Sp. z o.o. specjalizuje się w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, oferując szeroki wachlarz usług i produktów. Została założona w wyniku przekształcenia firmy Business Projekt Energy i od 2018 roku aktywnie działa na polskim rynku, promując i rozwijając zieloną energię.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA

W ofercie firmy znajdują się:

  1. Pompy ciepła: Nowoczesna i ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych systemów grzewczych, które nie wymagają regularnej obsługi i częstego czyszczenia.
  2. Instalacje fotowoltaiczne: Dostępne są instalacje fotowoltaiczne o różnych mocach, zarówno poniżej jak i powyżej 50 kW, które pozwalają na generowanie energii elektrycznej na potrzeby zarówno domów prywatnych, jak i przedsiębiorstw.
  3. Budowa i projektowanie farm fotowoltaicznych: Firma zajmuje się również budową i projektowaniem dużych farm fotowoltaicznych, które są przeznaczone do produkcji znacznych ilości energii elektrycznej.

Firma Energia Krajowa Sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę swoich klientów – od analizy i doradztwa, poprzez pomoc w uzyskaniu finansowania, dotacji, refundacji i ulg podatkowych, aż po realizację zamówienia „pod klucz”. Dzięki temu są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Dane kontaktowe firmy:

Szczegółowe informacje o ofercie firmy oraz dane kontaktowe znajdziesz na ich stronie internetowej.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments