Firma OZE

Kołton

Kontakt

ul. Sosnowa 2
34-480 Jabłonka

18 26 426 67

Kołton to polska spółka komandytowa zlokalizowana w Jabłonce w województwie małopolskim. Marka jest renomowanym producentem ekologicznych kotłów C.O., a także dystrybutorem atestowanych pomp ciepła i wszystkich niezbędnych do prawidłowego montażu, a także późniejszego użytkowania komponentów. Od ponad 40 lat firma nieustannie zdobywa uznanie klientów, dzięki innowacyjnym produktom i wysokiej jakości usługom. Kołton to kompleksowe usługi obejmujące projektowanie, sprzedaż, montaż i serwis. Markę cechuje nieprzesadzona dbałość o środowisko naturalne, co umożliwiają oferowane przez Kołton produkty.

  • POMPY CIEPŁA

Oferta firmy KOŁTON

Biorąc pod uwagę, iż Kołton jest wszechstronnym producentem rozwiązań związanych z ogrzewaniem i wentylacją, w ofercie firmy nie mogło zabraknąć:

  • Piecy z podajnikiem – marka Kołton projektuje kotły C.O., które spełniają wszelkie normy PN-EN 303-5:2012 oraz wymogi Eko Projektu. Firma proponuje urządzenia na pellet, eko-groszek oraz z ręcznym załadunkiem, w tym również BioPellMax, PellSmart, Duox, Trotex, Unix i wiele innych.
  • Pomp ciepła na czynnik R290 – urządzenia opracowane z naukowcami z AGH w Krakowie. Ich charakterystycznym jest konstrukcja oparta na sprężarce Copeland Scroll, które dzięki wbudowanym parownikom zapewniają maksymalną wymianę ciepła pomiędzy powietrzem zewnętrznym a czynnikiem roboczym.
  • Zasobników – Kołton oferuje zarówno kompaktowe zasobniki do domowych instalacji – ze stali malowanej proszkowo, jak i modele przemysłowe do dużych systemów grzewczych – ze stali ocynkowanej.
  • Zasobników wodnych – powstałych z przeznaczeniem do magazynowania wody grzewczej na potrzeby centralnego ogrzewania. Zbiorniki z serii Kołton dedykowane są do współpracy głównie z innymi urządzeniami tej marki. Idealnie sprawdzają się również do przygotowywania ciepłej wody użytkowej.
  • Sterowników – na stronie internetowej znaleźć można szeroki wybór sterowników ułatwiających obsługę kotłów na ekogroszek i pellet. Kołton gwarantuje, że wybór sterowników pozwala na zadowolenie każdego klienta.

Dlaczego firma Kołton?

Firma Kołton od początku istnienia stawia przede wszystkim na wysoką jakość i zadowolenie swoich klientów. Marka tworząc produkty, kieruje się oczekiwaniami potencjalnych nabywców oraz próbą dostosowania się do trendów panujących na rynku branży grzewczej. Proponowane kotły konstruowane są przy wykorzystaniu techniki CAD CAM, co zaś gwarantuje dużą powtarzalność elementów konstrukcyjnych, co w efekcie wpływa na wysoką jakość i estetykę urządzeń. Kołton cechują również liczne certyfikaty energetyczno-ekologiczne, nowoczesne produkty z przyjaznym w obsłudze sterowaniem oraz możliwość rozbudowy każdego modelu o moduł sterowania internetowego. Firma od lat jest zaangażowana w projekty rozwoju gospodarczego, chcąc zmienić oblicze sektora energetycznego na lepsze jakościowo, przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments