Fotowoltaika

Kolektorowo

Kontakt

ul. Kolejowa 1E, 55-080 Sadowice

794 320 696

Firma Kolektorowo to przedsiębiorstwo specjalizujące się w instalacjach fotowoltaicznych i kolektorach słonecznych. Nie straszne są jej również pompy ciepła. Siedziba spółki znajduje się w miejscowości Sadowice w województwie dolnośląskim. Od początku istnienia zespół pomaga wszystkim klientom uniezależnić się od rosnących cen energii, proponując zastosowanie bezobsługowej formy ogrzewania jaką są panele fotowoltaiczne. Kolektorowo może pochwalić się również doskonałą znajomością w dziedzinie pomp ciepła, co w połączeniu z fotowoltaiką staje się bezpłatnym eksploatacyjnie systemem grzewczym dla domu.

 • PANELE FOTOWOLTAICZNE
 • POMPY CIEPŁA

Oferta Kolektorowo

Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie energii odnawialnej, w tym projektowanie, wykonywanie oraz serwisowanie instalacji fotowoltaicznych. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i bogate doświadczenie w branży. Kolektorowo stosuje tylko i wyłącznie urządzenia oraz materiały najwyższej jakości, co pozwala na zapewnienie niezawodności, długiej żywotności, a także efektywności instalacji. W propozycjach od firmy znajdują się również usługi związane z kolektorami słonecznymi, które pozwalają na ogrzewanie wody przy użyciu energii słonecznej. Kolektorowo oferuje kompleksową obsługę klientów, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez sprawne wykonanie montażu, aż po serwisowanie i utrzymywanie powstałych systemów. Na życzenie klienta firma może również przygotować konieczną dokumentację i złożyć ją w jego imieniu w potrzebnych instytucjach, typu Operator sieci. Do zadań zespołu należy również bieżące monitorowanie instalacji – wszystko po to, aby jak najoptymalniej wykorzystywać energię słoneczną oraz w razie potrzeby zwiększyć moc zamontowanych urządzeń.

Współprace firmy

Kolektorowo jest wieloletnim partnerem wielu renomowanych producentów urządzeń fotowoltaicznych, dzięki czemu może oferować swoim klientom najlepsze dostępne na rynku rozwiązania. Wybór tej firmy na przewodnika w pozyskiwaniu własnej energii elektrycznej oraz dążenia do mieszkania w domu bez rachunków za prąd i ogrzewanie gwarantuje nie tylko najlepszą jakość, ale również wsparcie na każdym możliwym etapie projektu. Zespół korzysta tylko i wyłącznie ze sprawdzonych ogniw fotowoltaicznych, falowników oraz materiałów montażowych pochodzących od współpracowników przedsiębiorstwa, do których należą:

 • Bruk-Bet Fotowoltaika,
 • Sharp,
 • QCells,
 • Solar Edge,
 • JA Solar,
 • Trina Solar,
 • Panasonic,
 • Jinko,
 • SunPower,
 • ZnShineSolar,
 • FuturaSun i wiele innych.

Dlaczego Kolektorowo?

Firma Kolektorowo składa się z zespołu doświadczonych w branży oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie zaprojektują instalację, przeprowadzą klienta przez wszystkie potrzebne formalności, zamontują wybrany system oraz dokonają bieżącego monitoringu powstałej realizacji. Dodatkowo wszelkie dostępne w sprzedaży materiały, będące w regularnej sprzedaży firmy, zapewniają wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie. Niepodważalnym atutem są również liczne pozytywne opinie szerokiego grona zadowolonych klientów.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwek
Sylwek
2023.06.20 16:38
Ocena :
     

Czesc, chciałbym polecic wspolprace zta firma. My mamy pnele fotowoltaiczn i kolektor którym podgrzewamy wode. Jestesmy bardzo zadowoleni. rachunki za prad sie obnizyly znacznie co odczuwa nasz domowy budzet. W firmie tej pracuja sami fachowcy w dobrym znaczeniu tego słowa. Spimy spokojniej wiedzac, że mamy zamontowane wszystko dobrej jakosc i znanych firm a nie jakies nie wiadomo co. Używamy BEZAWARYJNIE juz 4 rok.