Fotowoltaika

Intelus Energy

Kontakt

Aleja Roździeńskiego 188A, 40-203 Katowice

884 005 225 biuro@intelus.pl

Intelus Energy to polska firma, której główną domeną jest dbanie o środowisko, zmniejszenie ilości zużywanej energii lub zminimalizowanie kosztów widniejących na comiesięcznych rachunkach za prąd elektryczny, a także ekologiczne rozwiązania zarówno dla domu, firmy, jak i rolnictwa. Spółka ta ma swoją siedzibę w Katowicach, jednakże działa na terenie niemal całego kraju, proponując potencjalnym nabywcom panele fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz magazyny energii. Intelus Energy praktycznie od początku swojego istnienia cieszy się ogromną popularnością wśród wielu osób, czego potwierdzeniem są setki istniejących realizacji oraz liczne pozytywne rekomendacje.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • FOLIE GRZEWCZE
  • MAGAZYNY ENERGII

Intelus Energy – co jest w stanie zaoferować swoim klientom?

Z uwagi na to, że firma Intelus zajmuje się szeroko pojętą tematyką energii, efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, nie brakuje w jej ofercie szeregu rozwiązań związanych z wykorzystaniem energii odnawialnej. Są to:

  1. Pompy ciepła – spółka posiada w sprzedaży szeroki wybór pomp ciepła, które z powodzeniem można zastosować w domach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, gospodarstwach rolnych i obiektach przemysłowych. Pompy ciepła pozwalają na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej, która jest pozyskiwania z gleby, powietrza lub wody. Firma zapewnia również pełen zakres usług związanych z projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem instalacji.
  2. Kotły energetyczne – dostępne w asortymencie firmy Intelus Energy kotły energetyczne mogą być opalane drewnem, peletem lub ekogroszkiem. Zastosowanie kotła pozwala na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, co z kolei prowadzi do obniżenia kosztów związanych z ogrzewaniem poszczególnych pomieszczeń. Intelus zapewnia w tej dziedzinie profesjonalne doradztwo, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  3. Fotowoltaika – panele słoneczne polecane są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Urządzenia te mogą wytwarzać własną energię elektryczną i zmniejszyć koszty związane z jej zakupem. Firma Intelus nieustannie poszerza swoją wiedzę, dzięki czemu może zaoferować profesjonalną analizę zużycia energii, dobór odpowiedniej instalacji oraz montaż i serwis.
  4. Folie grzewcze – Intelus oferuje szeroką gamę folii grzewczych, które są łatwe w montażu, a także charakteryzują się dużą wydajnością i trwałością. Tego typu folie mogą być stosowane w różnego rodzaju pomieszczeniach, takich jak łazienki, kuchnie, balkony, tarasy, zimowe ogródki, a nawet garaże.
  5. Klimatyzacja – w bogatym asortymencie spółki nie brakuje systemów klimatyzacyjnych. Firma projektuje, montuje i serwisuje klimatyzacje dla wszystkich zainteresowanych osób. Przyszli nabywcy mogą wybierać spośród różnych rodzajów klimatyzatorów, w tym okiennych, centralnych, a także przenośnych.
  6. Rekuperacja – w ramach tej oferty firma oferuje swoim klientom nie tylko efektowny i solidny montaż, ale także monitorowanie i kontrolę systemów wentylacyjnych. Każdy, kto zdecyduje się na zakup rekuperatora do budynków mieszkalnych, publicznych, czy przemysłowych będzie mógł wybrać spośród kilkudziesięciu modeli dostępnych w różnych rozmiarach, mocy i funkcjonalnościach.

Usługi Intelus Energy są wykonywane przez wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów z dziedziny energii odnawialnej i efektywności energetycznej. Firma oferuje także doradztwo techniczne i biznesowe, dzięki czemu klienci mogą optymalnie wykorzystać potencjał odnawialnych źródeł energii oraz zminimalizować koszty związane ze zużyciem energii.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
2023.06.20 16:20
Ocena :
     

Witam. Chce polecic firme Intelus. Wybralismy instalacje fotowoltaiczna, pompe ciepła, rekuperacje i klimatyzacje. Oferta która dostalismy byla bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych ofert. Nasz dom jest teraz ekologiczny i praktycznie samowystarczalny. Kontakt od samego poczatku bardzo fajny, fachowy i konkretny. W fajny sposob udało nam sie zaoszczedzić na opłatach za energie a my wiemy ze żyjemy zdrowiej i bardziej eko. Dobrane podzespoły fajnie współgraja ze soba i są efektywne.