Fotowoltaika

Info Energia

Kontakt

ul. 15 Sierpnia 15, 82-500 Kwidzyn

55 625 90 00 biuro@info-energia.pl

Info Energia to polska firma, która zajmuje się dostarczaniem energii elektrycznej oraz gazu dla klientów indywidualnych, ale też biznesowych. Firma ta została założona w 2014 roku przed Dawida Widelskiego i od tego czasu zyskała uznanie na rynku energetycznym, głównie dzięki swojemu profesjonalizmowi i skutecznemu podejściu do potencjalnego nabywcy. Siedziba firmy znajduje się w Kwidzynie, ale przedsiębiorstwo realizuje usługi na terenie całego kraju. Na uwagę zasługuje dwukierunkowa misja firmy, czyli podejmowanie działań na rzecz ekologii poprzez oferowanie rozwiązań, które mają na celu zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza oraz proponowanie możliwości przynoszących oszczędności i komfort psychiczny klientom.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • INSTALACJE ELEKTRYCZNE
  • USŁUGI HYDRAULICZNE

Oferta Info Energia

Info Energia oferuje swoim klientom szeroki zakres usług związanych z dostarczaniem energii elektrycznej i gazu, a także z optymalizacją zużycia energii. Oto niektóre z ofert:

  • Sprzedaż energii elektrycznej i gazu – Info Energia oferuje potencjalnym nabywcom dostawę energii elektrycznej i gazu w konkurencyjnych cenach. Klienci mogą wybrać pomiędzy różnymi ofertami dostosowanymi do ich potrzeb i wymagań.
  • Optymalizacja zużycia energii – firma oferuje usługi doradcze, które mają na celu pomóc klientom w optymalizacji zużycia energii. Doradcy Info Energia pomogą w doborze odpowiednich urządzeń i technologii, które pozwolą na zmniejszenie zużycia energii, a tym samym znaczne obniżenie rachunków za prąd.
  • Projektowanie i wykonawstwo instalacji fotowoltaicznych – głównym celem przedsiębiorstwa są kompleksowe rozwiązania, w skład których wchodzi audyt, czyli wizja lokalna, projektowanie oraz sprawny montaż zarówno dla klientów indywidualnych, szefów mniejszych bądź większych firm, jak i gospodarzy rolniczych. Proponowane instalacje pozwalają na produkcję energii elektrycznej z wykorzystaniem energii słonecznej, co przyczynia się do zmniejszenia poboru prądu z sieci.
  • Montaż i serwis klimatyzacji – Info Energia obok profesjonalnego montażu postawiła także na pomoc kompetentnych pracowników w razie jakiejkolwiek awarii. Potencjalni nabywcy mogą skorzystać z usług montażystów, którzy pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia i zadbają o jego poprawne działanie przez cały rok.

Wszystkie oferowane usługi mają na celu zapewnienie klientom wysokiej jakości usług w zakresie dostarczania energii elektrycznej i gazu. Dodatkowym atutem jest pomoc w optymalizacji jej zużycia. Firma stawia na transparentność swojego działania, ale także na konkurencyjne ceny i korzystne warunki umów dla swoich kupujących.

Info Energia – cechy charakterystyczne

Niepodważalnym priorytetem firmy jest wysoka trwałość i żywotność sprzedawanych towarów. Stąd też liczne współprace z profesjonalnymi markami, takimi jak Corab, SolarEdge czy Sofar, którzy gwarantują 25 lat wydajności zamontowanego urządzenia. Sporą przewagą nad innymi firmami na rynku jest rozbudowana struktura przedsiębiorstwa, w skład którego wchodzą działy: Handlowy, Marketingu, Techniczny i Serwisowy. Liczne pozytywne opinie, wyróżnienia oraz certyfikaty to zaś elementy potwierdzające wysokie kwalifikacje zespołu oraz pełen profesjonalizm.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

3 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
3 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Henryka
Henryka
2024.01.22 20:11
Ocena :
     

Pod adresem 15 sierpnia 15 znajduje się Info Energia, która zgłosiła wniosek o upadłość, pomimo osiągniętego zysku za 2022r oraz bumu na fotowoltaikę i pompy ciepła. Zostałam oszukana na 26 tys. zł. Przez listopad 2023 byłam zwodzona, że z opóźnieniem zostanie zainstalowana pompa ciepła a 30 listopada 2023 Firma złożyła wniosek o upadłość. To się nazywa tupet i oszustwo pana Widelskiego.

Ozeprojekt.pl
Ozeprojekt.pl
2024.06.19 11:45
Reply to  Henryka

Czy sprawa skończyła się w sądzie? Jest oficjalny wyrok?

Janusz
Janusz
2023.06.20 16:16
Ocena :
     

polecam ta firme. ich oferta jest bezkonkuencyjna na rynku. jestem bardzo zadowolony. super obrana oferta pod moje potrzeby. bardzo miła obsluga. bardzo dobra cena.wszystko bylo montowane terminowo. spotkania byly punktualne i kontakt telefoniczny tez. prawdziwi profejsonalisci i fachowcy. polecam,