Fotowoltaika

Helio Expert

Kontakt

Topiel 23, 00-342 Warszawa

22 100 41 21 kontakt@helioexpert.pl

Helio Expert Fotowoltaika wyróżnia się 10 – letnim doświadczeniem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. To firma nie tylko z doświadczeniem, ale pasją i wykwalifikowanymi inżynierami odpowiedzialnymi za wprowadzanie instalacji o małej i dużej mocy na dachach budynków mieszkalnych, komercyjnych, w gospodarstwach rolnych. Dlaczego warto zapytać helio expert fotowoltaika o szczegóły współpracy? Co możesz zyskać na takim kontakcie? Jakie ekologiczne technologie obsługuje marka i na czym skupia się jej działalność? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • POMPY CIEPŁA
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY

Czym zajmuje się Helio Expert Fotowoltaika w podstawowej działalności?

Najważniejsza specjalizacja Helio Expert Fotowoltaika to montaż paneli słonecznych na dachach domów i to właściwie niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, czy technicznych. Panele solarne po wprowadzeniu odpowiednich zabezpieczeń wytrzymają w idealnej pozycji przez wiele lat, nawet bez potrzeby serwisowania. W Helio Expert Fotowoltaika możesz połączyć panele fotowoltaiczne z magazynami energii oraz pompami ciepła, czyli najpopularniejszymi ekologicznymi technologiami odciążającymi nieruchomość. Po wdrożeniu pompy ciepła do budynku nie musisz modernizować komina lub martwić się o zapas opału. Oczywiście Helio Expert Fotowoltaika wyjaśnia warunki finansowania inwestycji OZE. Standardowe opcje do wyboru to pełne finansowanie środkami własnymi lub współfinansowanie kredytem w zaprzyjaźnionym banku detalicznym. Alternatywę finansową dla inwestorów OZE stwarzają dotacje i ulgi, w tym Czyste Powietrze do kwoty 37 000 złotych, czy Mój Prąd do kwoty 5000 zł. Jeżeli nie jesteś na bieżąco z zasadami dofinansowania paneli słonecznych nie martw się. Konsultanci Helio Expert Fotowoltaika wyjaśniają powyższe kwestie na bezpłatnych konsultacjach i sprawdzają, jaka metoda finansowania sprawdzi się u klienta najlepiej. OZE z dotacją, co do zasady zwraca się szybciej, nawet o kilka lat, więc nie dziwi duże zainteresowanie.

Gdzie można wprowadzić panele fotowoltaiczne?

Firma Helio Expert Fotowoltaika montuje panele słoneczne na dachach płaskich, ale również na skośnych przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Wiele realizacji sprawdzisz bezpośrednio przez stronę i przejrzysz szczegółowe zdjęcia. Inwestycja OZE z Helio Expert Fotowoltaika obowiązuje ponad 30 lat z dobrymi wynikami ekonomicznymi. Po powiązaniu paneli z pompami ciepła znajdziesz się w sytuacji generowania dużych nadwyżek prądu i powiększysz realnie wartość nieruchomości, także komercyjnej. Na wszystkie produkty i usługi marki Helio Expert Fotowoltaika otrzymujesz gwarancję, na pompy ciepła do pięciu lat, na panele słoneczne znacznie dłuższą.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek Zalewski
Maciek Zalewski
2023.06.20 15:18
Ocena :
     

Polecam! Z narzeczona zdecydowalismy sie na zakup pompy ciepła i do tego paneli foto. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma jest bardzo profesjonalna i rzetelna a fachowcy w niej pracujacy profesjonalni i kompetentni. Fajnie dobrano skrojona na miare dla nas oferte, przegadalismy warunki dofinansowania itd. Po kilku niedługich tygodniach przyszedł czas montazu i musze przyznac, że tutaj też nie było sie do czego przyczepić. Czyściutko, było widać, że dla panów to nie pierwszy raz. Całe przedsiewziecie upłyneło w naprawdę fajnej atmosfrze i bedziemy to mile wspominać. A co najważniejsze nasz portfel też trochę odetchnął a w przyszłosci na pewno będzie tylko lepiej.