Firma OZE

Granton Green Mobility

Kontakt

ul. Złota 61/100,
00-819 Warszawa

577 530 444

Granton to firma specjalizująca się w kompleksowej realizacji instalacji odnawialnych źródeł energii, w szczególności fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii, stacji ładowania samochodów elektrycznych, rekuperacji i termomodernizacji. Powstała z Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Grocholewicz i działa od 1995 roku. Ich oferta obejmuje m.in. montaż paneli fotowoltaicznych i wsparcie w dofinansowaniach.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • FARMY OZE
  • REKUPERACJA

Oferta firmy Granton obejmuje szeroki zakres usług związanych z odnawialnymi źródłami energii. Specjalizują się w instalacjach fotowoltaicznych, pompach ciepła, magazynach energii, stacjach ładowania samochodów elektrycznych, systemach rekuperacji oraz w termomodernizacji. Firma oferuje kompleksową obsługę, począwszy od projektowania, poprzez montaż, aż po wsparcie w uzyskaniu dofinansowań. Szczegółowe informacje na temat ich pełnej oferty znajdziesz na ich stronie internetowej.

Firma mieści się w Warszawie przy ul. Złotej 61/100, a kontaktować można się z nią telefonicznie pod numerem +48 577 530 444. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments