Firma OZE

GlobalECO

Kontakt

Olimpijska 2, 81-538 Gdynia

58 380-75-75

Firma GlobalECO, założona w 2010 roku w Gdyni, jest dostawcą i instalatorem rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE). Jej główna siedziba znajduje się na ul. Al. Zwycięstwa 96/98 w Gdyni. GlobalECO oferuje szereg usług i produktów związanych z fotowoltaiką, pompami ciepła, magazynami energii oraz elektromobilnością, w tym ładowarki do samochodów elektrycznych i carporty.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • FARMY OZE

GlobalECO, początkowo działająca jako kameralna, rodzinna firma, z czasem rozwinęła się w przedsiębiorstwo oferujące innowacyjne rozwiązania OZE. Firma realizuje projekty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, w tym samorządów. W swojej ofercie ma także usługi takie jak przeglądy instalacji, przedłużanie gwarancji, mycie paneli, pomoc w uzyskaniu dofinansowania, ubezpieczenia, a także trackery solarne i domowe turbiny wiatrowe.

Zespół GlobalECO tworzą doświadczeni pracownicy, w tym inżynierowie z Politechniki Gdańskiej oraz doświadczeni montażyści. Firma kładzie nacisk na wykorzystanie markowych komponentów, głównie europejskich marek, co pozwala jej oferować klientom długotrwałe gwarancje na swoje instalacje. GlobalECO jest ceniona za swoje podejście do każdej realizacji, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb klientów oraz realizując projekty z dotacjami z różnych programów.

Kontakt z firmą możliwy jest pod numerem telefonu +48 58 380-75-75 oraz przez e-mail: biuro@globaleco.pl

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments