Firma OZE

FoxAIR

Kontakt

ul. Konarskiego 18C, 44-100 Gliwice

781 852 030 info@fox-air.pro

Firma FoxAIR to dynamiczne i innowacyjne przedsiębiorstwo działające w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Jest kontynuacją globalnej ekspansji oraz rozwinięciem zaufanej i cenionej do tej pory marki FOX. Przez wiele lat firma ta zdobywała uznanie jako lider w dziedzinie dostarczania zrównoważonych rozwiązań energetycznych, przyczyniając się do transformacji globalnego sektora energetycznego w kierunku bardziej ekologicznego i czystego środowiska. Główną domeną FoxAIR są wysoko postawione cele, a także ciągły rozwój, które nieustannie przymierzają się do oferowania swoim klientom urządzeń o najwyższej jakości, wyróżniających się rewelacyjnymi parametrami technicznymi, jak również maksymalnej żywotności.

  • POMPY CIEPŁA

Misja FoxAIR

Misją FoxAIR jest tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które pomagają zredukować emisję gazów cieplarnianych, wykorzystując przy tym odnawialne źródła energii w sposób efektywny. Firma dąży do zrównoważonego rozwoju gospodarczego poprzez promowanie czystej energii oraz edukację społeczeństwa na temat korzyści wynikających z wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Dzięki FoxAIR łatwiej wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego gospodarstwa domowego, które zapewni wydajne ogrzewanie lub intensywne chłodzenie przez cały rok. Dzięki urządzeniom wysokiej klasy można odkryć nowy wymiar ultrawydajnych pomp ciepła, charakteryzujących się estetyczną obudową i najwyższymi parametrami technicznymi na rynku.

FoxAIR – z jakich produktów korzystamy?

Jako firma uważana za jednego z największych producentów rozwiązań do zastosowań w branży OZE, warto wspomnieć, iż marka korzysta tylko i wyłącznie ze sprawdzonych produktów, w tym pomp ciepła Blue Line oraz Green Line. Każda z nich stworzona jest do pracy w wymagających warunkach – począwszy od ogrzewania podłogowego, a skończywszy na klasycznych grzejnikach. Dzięki pompom typu monoblok użytkownicy nie muszą martwić się o komfortowe ogrzewanie w swoim domu, ale także o nieustanne zaopatrzenie gospodarstwa w ciepłą wodę użytkową. Warto również nadmienić, że wszystkie urządzenia dostępne w firmie FoxAIR poddawane są dokładnym kontrolom w 22 laboratoriach, co gwarantuje sprawne i w pełni bezpieczne sprzęty, odporne na niską temperaturę i zapewniającą ciągłość pracy.

Globalny wpływ, innowacje i technologie

Firma FoxAIR dąży do poszerzenia globalnego wpływu, wspierając projekty OZE na całym świecie. Marka jest zaangażowana w projekty rozwoju społeczno-gospodarczego, które zapewniają dostęp do czystej energii w regionach o ograniczonym dostępie w regionach o ograniczonym dostępie do konwencjonalnych źródeł. Dzięki swoim innowacyjnym usługom, zaangażowaniu w badania i rozwój oraz dążeniu do zrównoważonego rozwoju, FoxAIR ma potencjał zmienić oblicze sektora energetycznego na lepsze, przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego i poprawy jakości życia na całym świecie.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments