Fotowoltaika

Flexi Power Group

Kontakt

Kudrowice 12, 95-200 Pabianice

535 102 121 kontakt@flexipowergroup.pl

Firma FlexiPower Group to innowacyjny dostawca rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Jej główna siedziba znajduje się w Pabianicach, jednakże zakres jej działalności rozszerza się do granic całego kraju. Realizacja ponad 25 tysięcy instalacji fotowoltaicznych, 45 tysięcy instalacji solarnych i 5 tysięcy montaży pomp ciepła przyniosły FlexiPower Group ogromne uznanie wśród nabywców, czego efektem stało się wyróżnienie w rankingu „Gazele Biznesu 2020”. Przedsiębiorstwo otrzymało również nominację do „Diamentów Forbesa”, co zaś przyniosło uzyskanie 1 miejsca w województwie łódzkim i 12 miejsca w Polsce. Dzięki tym wyróżnieniom firma zyskała niepodważalną pozycję lidera odnawialnych źródeł energii.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • MAGAZYNY ENERGII
  • FINANSOWANIE

Oferta FlexiPower Group

Oferta FlexiPower Group jest bardzo bogata i zróżnicowana. Nie brakuje w niej rozwiązań, które pozwalają na wykorzystanie energii odnawialnej w różnych dziedzinach życia, w tym w przemyśle, budownictwie, gospodarstwach domowych, czy też rolnictwie. Nieustannie poszerzająca swoje kompetencje i wiedzę firma, proponuje swoim klientom panele fotowoltaiczne, które pozwalają na efektowne pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca, czyli stworzenie własnej elektrowni, za czym idzie własny prąd i niskie bądź zerowe rachunki za energię od tradycyjnego dostawcy. Panele mogą być zastosowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w większych inwestycjach przemysłowych. W ofercie nie brakuje kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła, których zadaniem jest pozyskiwanie ciepła z promieniowania słonecznego oraz efektywne ogrzewanie wybranego budynku. Podobnie jak inne tego typu firmy na rynku, FlexiPower Group proponuje kompleksowe usługi, których początek jest w projektowaniu i doradztwie, a koniec na zakończeniu instalacji, bieżące monitorowanie i ewentualny serwis.

Czym może pochwalić się firma FlexiPower Group?

Za główny sukces firmy odpowiada zespół wykwalifikowanych pracowników, w tym grupy umysłowej, których zadaniem jest profesjonalne doradztwo, wizja lokalna, projekt oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Za sferę fizyczną odpowiadają zaś ekipy montażowe, które mają obowiązek dostarczyć na miejsce inwestycji wszelkie potrzebne urządzenia, materiały i narzędzia montażowe, dokonać sprawnej i efektownej instalacji oraz monitorować ją po zakończeniu realizacji. Każdy z pracowników jest wysoko wykwalifikowany i zapewnia klientom najwyższą jakość usług, czego potwierdzeniem są uzyskane certyfikaty. Rewelacyjnym atutem firmy jest także nawiązywanie współpracy z innymi przedsiębiorstwami z tej samej dziedziny, co pozwala na wymianę doświadczeń i prowadzenie projektów badawczych. Efektem tych współprac są często najnowsze rozwiązania oraz technologie, umożliwiające skuteczne wykorzystywanie energii odnawialnej.

Realizacje FlexiPower Group

FlexiPower Group jako solidny i innowacyjny dostawca rozwiązań w zakresie energii odnawialnej może pochwalić się szeregiem realizacji, do których należy budowa farm wiatrowych, instalacji fotowoltaicznych na domach jednorodzinnych oraz budynkach przemysłowych. Są to między innymi 16-modułowe panele w Pabianicach o mocy 4,4 kWp, instalacja gruntowa składająca się z 22 modułów w Łodzi o wydajności 6,93 kWp, realizacja w Gałkówku Kolonia – 148 modułów i 39,96 kWp mocy i wiele innych, które można w każdej chwili przeglądnąć na stronie internetowej firmy.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek Laszcz
Tomek Laszcz
2023.06.20 14:50
Ocena :
     

Polecam! Wraz z żona zdecydwalismy sie na full pakiet czyli pompa ciepła, fotowoltaika i magazyn energii. powiedieć, że jesteśmy zadowoleni to jakby nir powiedzieć nic. Od poczatku do konca jakosc obslugi na najwyzszym poziomie, Zero ściemy czy lania wody. kazdy krok bbyl z nami szczegółowow omówiony, tak żebysmy dokłądnie zrozumieli co po co i dlaczego. O firmie dowedzielismy sie z internetu i przekonała nas masa pozytywnych opinii i nagrod a lekkie ryzyko jakie podjelismy opłacalo się. Jesteśmy na maxa zadowloeni. Nie mamy absolutnie zadnych zastrzeżen. Polecam!!!