Fotowoltaika

Enkam

Kontakt

ul. Poświęcka 53/7, 51-128 Wrocław

501 602 037 biuro@enkam.pl

Enkam to profesjonalna firma i rekomendowany instalator specjalizujący się w branży elektrycznej i niskoprądowej, działający na rynku od 2005 roku. Siedziba zakładu znajduje się we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów oraz widząc ogromny potencjał w powstałych, odnawialnych źródłach energii, ukierunkowali swój zakres działania na solidne pompy ciepła i wydajną fotowoltaikę. Założycielem firmy jest absolwent Politechniki Wrocławskiej, który może pochwalić się sporym doświadczeniem zarówno w sprzedaży, jak i realizacji projektów technicznych. Wysokie kwalifikacje posiada również jego zespół, wykorzystujący zgromadzoną wiedzę i najnowsze możliwości techniczne tak, aby trafić w gust każdego potencjalnego nabywcy.

 • FOTOWOLTAIKA
 • WENTYLACJA
 • DOFINANSOWANIA
 • KLIMATYZACJA

Co wyróżnia Enkam na tle innych firm rynkowych?

Enkam od początku swojej działalności stawia na dobry kontakt z klientem oraz ukierunkowane działanie według określonych zasad. Głębokim przekonaniem firmy jest fakt, iż dzięki tym wszystkim założeniom, może osiągnąć założony sukces. Co proponuje firma?

 • Krótkie terminy realizacji – zarówno projektu, jak i montażu,
 • Wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej,
 • Działalność na terenie całej Polski,
 • Profesjonalny projekt, doradztwo oparte na kompetentnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, nadzór montażu oraz zakończenie instalacji

Firma od lat pracuje również wedle sprawdzonych zasad, którymi są:

 • Kompleksowy montaż – każda z wykonywanych instalacji musi być wykonywana przez wykwalifikowaną grupę fachowców, którzy posiadają udokumentowane wykształcenie, niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie w tej sferze,
 • Współpraca ze specjalistami – jeśli jakakolwiek instalacja budzi wątpliwości zarówno u inwestora, jak i u wykonawcy, firma zobowiązuje się do skonsultowania wszelkich warunków umowy z profesjonalnymi przedsiębiorstwami,
 • Dbałość o portfel klienta – wybór urządzeń i akcesoriów montażowych to według Enkam kluczowa kwestia. Chodzi tutaj przede wszystkim o względy bezpieczeństwa, ale też o ceny poszczególnych sprzętów. Firma kieruje się przede wszystkim jakością, co potwierdzają liczne współprace z zaufanymi producentami, typu CanadianSolar, Fronius, SunPower, Goodwe, Enphase, Growatt, Jinko i wiele innych. Dla pracowników Enkam istotną kwestią są również indywidualne preferencje i możliwości klienta, w szczególności te finansowe.

Realizacje firmy Enkam

Enkam może pochwalić się sporym doświadczeniem w branży, czego przykładem są trwałe i solidne instalacje, uzyskane certyfikaty UDT i SEP oraz pozytywne opinie od byłych klientów. Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji firmy są zdjęcia z poszczególnych realizacji, które można obejrzeć na oficjalnej stronie przedsiębiorstwa, gdzie uwieczniono montaże ze Złotoryji, gdzie instalowano pompę ciepła Sprsun o mocy 20 kW, z Golędzinowa – montaż paneli fotowoltaicznych w domu jednorodzinnym o wydajności 6,66 kWp, instalację paneli z Szymanowa o mocy 9,38 kWp, a także gruntową realizację w Stradomi Dolnej o wydajności 5,58 kWp. Są to jednak tylko i wyłącznie przykładowe miejsca, w których firma miała przyjemność pracować. Rosnące potrzeby i zaufanie klientów nieustannie poszerza jej portfolio.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Bożena Wysocka
Bożena Wysocka
2023.06.19 19:26
Ocena :
     

100% fachowców w fachowcach 😁 polecam! Zdecydowaliśmy się wraz z mężem na instalacje fotowoltaiczną i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Enkam. Firma działała bardzo sprawnie i profesjonalnie. Panowie zwracają uwagę na najdrobniejsze detale i na pewno wyróżniają się dużym doświadczeniem co widać na każdym kroku. Na tle konkurencji wyróżnia ich na pewno bardzo satysfakcjonujący stosunek jakości oferowanych produktów do ceny.