Firma OZE

Energy Pack Solution

Kontakt

Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1 / P.12,
00-124 Warszawa

883 339 282

Energy Pack Solutions S.A. specjalizuje się w rozwoju projektów farm fotowoltaicznych, zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Ich oferta obejmuje pełen zakres usług związanych z fotowoltaiką, w tym projektowanie, budowę oraz eksploatację farm solarnych.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • FARMY OZE

Firma kładzie duży nacisk na wykorzystanie nowoczesnych technologii i dbałość o ekologię. Dzięki współpracy z EkoEnergia Polska Sp. z o.o., posiadają solidne zaplecze finansowe i technologiczne. Szczegółowe informacje o ich usługach, realizacjach i podejściu do projektów fotowoltaicznych znajdują się na ich stronie internetowej: Energy Pack Solutions.

Energy Pack Solutions S.A. jest firmą deweloperską skupiającą się na budowie farm fotowoltaicznych. Oferują kompleksową obsługę inwestycji, w tym dzierżawę gruntów, budowę, finansowanie i eksploatację farm PV. Są częścią grupy kapitałowej EkoEnergia Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem 883 339 282, a adres e-mail to biuro@energypacksolutions.pl.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments