Fotowoltaika

Eco Instal SD

Kontakt

ul. Romana Hoppe 1, 06-300 Przasnysz

578 099 001 kontakt@ekoinstal.org.pl

Ekoinstal to polska firma zajmująca się szeroko pojętą branżą instalacyjną. Od momentu rozpoczęcia działalności – 2012 rok specjalizuje się w dokładnym projektowaniu, sprawnym i efektownym wykonawstwie oraz serwisie instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych – zaliczają się do tego turbiny wiatrowe, pompy ciepła, instalacje podłogowe, instalacje fotowoltaiczne oraz rekuperacje. W ciągu swojej historii Ekoinstal zdobył zaufanie wielu klientów oraz wypracował sobie silną pozycję na rynku.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • REKUPERACJA
  • OGRZEWANIE

Dlaczego Ekoinstal?

Pełen profesjonalizm i doświadczenie w branży to cechy, które znacząco wyróżniają przedsiębiorstwo. Potwierdzeniem wcześniej wymienionych zalet są różnorodne certyfikaty, w tym certyfikat instalatora mikroinstalacji i małych instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii, który został wydany przez Urząd Dozoru Technicznego. Licencja jest potwierdzeniem kwalifikacji do projektowania, montażu oraz wykonywania dokumentacji zgłoszeniowej instalacji fotowoltaicznych do zakładu energetycznego. Firma może pochwalić się także wykwalifikowaną kadrą pracowniczą – zarówno umysłową, jak i fizyczną. Każdy z pracowników chętnie podwyższa swoje kwalifikacje, nabiera doświadczenia i służy pomocą w każdym niezbędnym do tego momencie. Wysoka jakość usług oraz indywidualne podejście do klienta to najważniejsze wartości Ekoinstal, dzięki którym firma osiągnęła swoją obecną pozycję.

Oferta Ekoinstal

Przedsiębiorstwo Ekoinstal oferuje swoim potencjalnym klientom:

  • Usługi na terenie całego kraju, a także poza jego granicami, szczególnie w krajach Unii Europejskiej,
  • Szeroki zakres prac instalacyjnych, do których zalicza się projektowanie i wykonawstwo instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych systemów grzewczych, instalacji fotowoltaicznych oraz odnawialnych źródeł energii,
  • Serwis oraz konserwację wykonanych instalacji, a także modernizację i rozbudowę już istniejących

Ekoinstal dba nie tylko o środowisko naturalne, ale też o bezpieczeństwo

Firma Ekoinstal wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie realizuje projekty przyjazne dla środowiska – mowa tutaj o odnawialnych źródłach energii i materiałach ekologicznych. Śmiało można więc stwierdzić, że przedsiębiorstwo pozytywnie przyczynia się do poprawy jakości życia. Zespół stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne oraz korzysta z materiałów najwyżej jakości – są to produkty znanych i światowych marek, typu Jinko, Longi Solar, Solar Edge, Sofar Solar i wiele innych. Dzięki tym zaletom realizowane są projekty nie tylko nowoczesne, ale także trwałe i bezpieczne dla użytkowników. Firma dokłada również wszelkich starań, aby sprostać wszystkim wymaganiom swoich klientów i być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży instalacyjnej. Działania te są tylko i wyłącznie potwierdzeniem wypracowania silnej pozycji na rynku oraz zaufania wielu osób.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Karina
Karina
2023.06.09 16:49
Ocena :
     

Ekoinstal zakładał u nas w domu i firmie rodziców instalacje fotowoltaiczna. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo szybki montaż mimo dalszego dojazdu, bez opóźnien i poślizgów. Całość działa bez zarzutu już 4 sezon. Po porównaniu kilku ofert zdecydowaliśmy się na tą firme bo jako jedyni z nielicznych mieli w swojej ofercie podzespoły z górnej półki, praktycznie w cenie gorszych, które oferowała konkurencja. Miła i fachowa obsługa, czuć profesjonalizm i wiedzę. Polecamy.