Fotowoltaika

Ekoinstal o. Mazowieckie

Kontakt

ul. Romana Hoppe 1, 06-300 Przasnysz

578 099 001 kontakt@ekoinstal.org.pl

Ekoinstal SD z siedzibą w Przasnyszu to jedna z firm specjalizujących się w instalacjach systemów fotowoltaicznych na terenie województwa mazowieckiego. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa można znaleźć wiele informacji dotyczących oferowanych przez nie usług oraz realizowanych projektów. Firma proponuje kompleksowe usługi fotowoltaiczne oraz doradztwo techniczne i finansowe przy wyborze najlepszego rozwiązania. Wyróżnia się na tle innych spółek na rynku, dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, a także oferowanej jakości urządzeń – znajduje się tym samym na liście rekomendowanych instalatorów. Ekoinstal stosuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, które z pewnością trafią w gusta najbardziej wymagających osób.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • MAGAZYNY ENERGII
  • REKUPERACJA

Ekoinstal – oferta firmy

Firma Ekoinstal oferuje szeroki zakres usług związanych z fotowoltaiką. Na stronie internetowej ukazują się szczegółowe informacje dotyczące oferty, która zawiera:

  1. Projektowanie systemów fotowoltaicznych – zakład wykonuje projekty systemów na potrzeby różnych obiektów, w tym domy jednorodzinne, budynki użyteczności publicznej czy też firmy.
  2. Montaż systemów fotowoltaicznych – firma oferuje kompleksowy montaż instalacji, począwszy od dostawy komponentów, poprzez przygotowanie miejsca montażu, aż do uruchomienia i testowania systemu.
  3. Serwisowanie systemów fotowoltaicznych – Ekoinstal zajmuje się również serwisowaniem i konserwacją istniejących już instalacji. Oferuje przeglądy okresowe, diagnozowanie i usuwanie usterek, a także modernizację i rozbudowę systemów.
  4. Doradztwo techniczne i finansowe – w zakresie zadań firmy znajduje się pomoc klientom w wyborze optymalnego rozwiązania fotowoltaicznego, uwzględniając indywidualne potrzeby i możliwości finansowe. Dodatkowym atutem Ekoinstal jest pomoc w uzyskaniu dotacji, dofinansowań oraz niezbędnych pozwoleń na instalację systemu.
  5. Monitoring i analiza wydajności instalacji – firma oferuje systemy monitoringu, umożliwiające bieżące śledzenie wydajności urządzeń oaz analizowanie zebranych danych.
  6. Szkolenia i warsztaty – Ekoinstal organizuje szkolenia i warsztaty dla klientów zainteresowanych tematyką fotowoltaiki, między innymi kurs dla instalatorów oraz dla osób chętnych na instalację systemu we własnym domu.

Realizacje Ekoinstal

Odwiedzając oficjalną stronę internetową firmy Ekoinstal, można trafić na zakładkę, w której zawarto przykładowe fotografie ze zrealizowanych inwestycji w dziedzinie fotowoltaiki. Figurują tam między innymi instalacje na budynkach mieszkalnych, na halach produkcyjnych, a także na budynkach użyteczności publicznej. Wszystkie realizacje pokazują, że przedsiębiorstwo jest w stanie zaprojektować i zainstalować systemy o różnych mocach i w różnych miejscach. Firma stosuje także wysokiej jakości komponenty i technologie, co gwarantuje wysoką wydajność i trwałość gotowych instalacji fotowoltaicznych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila
Kamila
2023.06.09 16:45
Ocena :
     

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z tą firmą. Zdecydowaliśmy się na full pakiet tzn pompa, panele, magazyn i rekuperacja. Przedstawiciel handlowy, który nas obsługiwał przedyskutował z nami szczegółowo parametry wszystkich podzespołów. Wszystko działa bez najmniejszych zarzutów i pozwala obniżać koszta ekploatacji i jednocześnie żyć w fajnym, ekologivznym domu. Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, rzadko się spotyka tak wspaniałych fachowców na dzisiejszym rynku. Polecam.