Fotowoltaika

Ekodel

Kontakt

ul. Wojska Polskiego 3, 83-400 Kościerzyna

504 504 044 biuro@ekodel.com

Firma Ekodel Sp. Z o.o. zlokalizowana jest w województwie pomorskim. Jest to rodzinna spółka specjalizująca się w instalacji systemów fotowoltaicznych oraz montażu pomp ciepła. Jej główną ideą jest kompleksowa obsługa realizowanej inwestycji, czyli projektowanie, doradztwo, wykonawstwo oraz serwis. Przedsiębiorstwo ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów, a jego doświadczenie i fachowość pozwala na wykonywanie usług na najwyższym możliwym poziomie.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • ELEKTRYKA
  • KLIMATYZACJA

Dlaczego fotowoltaika od firmy Ekodel?

Rynek firm oferujących usługi fotowoltaiczne nieustannie się powiększa. Komu jednak można w 100% zaufać i powierzyć tak ważną instalację? Trudząc się w podjęciu tej ważnej decyzji, warto wziąć pod uwagę zakres działania danej firmy, jej realizacje oraz opinie klientów, które mogą być kluczowe w całej sprawie. Firma Ekodel wyróżnia się jednak kilkoma cechami, które przyciągają wielu potencjalnych nabywców, czyniąc jej ofertę niezwykle konkurencyjną. Dlaczego?

  • Firma Ekodel Sp. Z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu projektowania, wykonawstwa oraz serwisu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Dzięki temu klienci nie muszą martwić się o poszczególne etapy inwestycji oraz o ewentualne awarie, gdyż wszystkie te zadania mogą powierzyć przedsiębiorstwu.
  • Spółka stawia na indywidualne podejście do każdego odbiorcy. Oznacza to, że przed podjęciem decyzji o projektowaniu i wykonawstwie instalacji, firma dokładnie analizuje preferencje i oczekiwania klienta oraz specyfikę miejsca, w którym ma zostać zamontowana instalacja.
  • Ekodel Sp. Z o.o. oferuje pomoc w pozyskiwaniu dotacji i dofinansowań na inwestycje w pompy ciepła oraz systemy fotowoltaiczne. Dzięki temu klienci mogą obniżyć koszty i skorzystać z różnych programów wsparcia.
  • Przedsiębiorstwo współpracuje tylko i wyłącznie z najlepszymi producentami urządzeń, których zakup zapewnia każdego nabywcę o najwyższej jakości i bezpieczeństwie wykonanej realizacji. Każdy klient zaś może mieć pewność, że instalacja została zrealizowana na najwyższym poziomie i będzie niezawodnie działać przez długie lata.
  • Rodzinna firma Ekodel Sp. Z. o.o. stawia na ekologię i energooszczędność. Wykorzystywanie energii ze źródeł odnawialnych to pierwszy krok, który prowadzi nie tylko do obniżenia kosztów zużycia energii, ale także przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.
  • Ekodel Sp. Z o.o. na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do klienta, kompleksowe rozwiązania, doradztwo na każdym etapie oraz sprawne i efektowne wykonanie instalacji.

Ekodel – szkolenia

Ekodel Sp. Z o.o. oferuje swoim przyszłym klientom nie tylko indywidualne oferty dopasowane do ich potrzeb, ale także kompleksowe szkolenia dla każdej chętnej osoby. Kursy te obejmują zakres energetyki odnawialnej i pomagają wszystkim osobom zrozumieć nowoczesną technologię fotowoltaiczną oraz pompy ciepła – działanie, ceny, wady oraz zalety. Dzięki tego typu wykładom każdy klient może poszerzyć swoją wiedzę na ten temat oraz dokonać świadomego i przyszłościowego wyboru dla swojego domu, firmy bądź gospodarstwa rolnego. Każde szkolenie prowadzone jest przez zespół specjalistów, których wyróżniają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w dziedzinie termicznej.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
2023.06.09 16:41
Ocena :
     

Ta forma to profesjonalisci jakich mało na rynku. Od poczatku czuliśmy sie zaopiekowani, zapewnili nam bardzo miłą i fachową obsługę. Instal;acja wykonana na najwyższym poziomie. Polecam współprace z Panem Darkiem- przedstawicielem. Terminowo, bez komplikacji, zdecydopwanie zasługują na 6+. Zapewniaja też wsparcie techniczne, nawet po montażu. W ciau najbliższego miesiąca nasza instalacja powinna ruszyć. Pozdrawiam instalatorów- fachowi i dbają o wysoką jakość swoich usług. Polecam!