Fotowoltaika

Eko Solution

Kontakt

Kolejowa 1, 44-200 Rybnik

533 390 660 biuro@eko-solutions.pl

Eko Solution to firma charakteryzująca się prawie 20 – letnim doświadczeniem na rynku odnawialnych źródeł energii, w tym nowoczesnego ogrzewania. Dzięki temu możesz przejść z ekspertami pełną modernizację energetyczną nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej i otrzymać przy tym niezbędną pomoc w zakresie dopasowania optymalnych, długoterminowo efektywnych technologii i to w pełni ekologicznych. Co znajdziesz w ofercie Eko Solution i dlaczego to właśnie tym kontaktem warto się zainteresować?

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • MAGAZYNY ENERGII
  • FOLIE GRZEWCZE

W czym specjalizuje się Eko Solution i dlaczego warto postawić na doświadczenie?

Główna oferta Eko Solution wiąże się z instalacjami fotowoltaicznymi, montażem pomp ciepła i kotłów gazowych lub na pellet klasy premium. Dodatkowe specjalizacje marki to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła przekładająca się na idealne środowisko w lokalu, klimatyzacja, poprawa właściwości ogrzewania w nieruchomości. Eko Solution przejmuje odpowiedzialność za projektowanie wydajnych systemów OZE, dobiera pełny system fotowoltaiki i ogrzewania, omawia z inwestorem zalety konkretnych technologii, czuwa nad estetycznym wdrożeniem. Z Eko Solution masz kontakt przez cały okres realizacji inwestycji, ale też po montażu, chociażby przy zgłoszeniu serwisowym.

Dlaczego rośnie zainteresowanie panelami słonecznymi?

Montaż paneli solarnych przekłada się na częściową niezależność energetyczną. Ze zwykłego konsumenta stajesz się tzw. prosumentem, czyli jednocześnie producentem i konsumentem energii elektrycznej. Panele fotowoltaiczne charakteryzują się już wydajnością przekraczającą 21%, występują w mocnych układach monokrystalicznych, radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Po kontakcie z Eko Solution otrzymasz bezpłatną wycenę, przejdziesz przez audyt energetyczny, dostaniesz niezbędne dane o technologiach OZE do wyboru. Z marką możesz porozmawiać stacjonarnie w Rybniku przy ul. Kolejowej 1 lub po prostu wypełnij formularz na stronie firmowej. Aktualny numer do specjalistów odnawialnych źródeł energii to 533 390 660. Eko Solution to sprawdzony wykonawca z pozytywnymi opiniami na poziomie 4.7/5.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Paolo
Paolo
2023.06.09 16:37
Ocena :
     

Polecam usługi z tej firmy. od pocżatku czyli pierwszej rozmowy do ostatniego etapu czyli montaż wszystko przebiegło bez zarzutów. Wykoanli dla mnie instalacje fotowoltaiczna i montaż pompy ciepła. Pomogli też w uzyskaniu dofinansowania. Wszystkie kwestie zostały szczegółowo omówione a ewentualne wątpilowsci rozwiane. Bardzo profesjonalne podejscie do klienta a instalatorzy w 100% znają sie na swojej robocie. Dabją o klienta jak mało kto, to ich zdecydowanie wyróżnia na rynku. Polecam raz jescze.