Fotowoltaika

Eco Instal

Kontakt

ul. Poziomkowa 12, 89-200 Kowalewo

667 457 232 kontakt@ecoinstal.info.pl

Eco Instal to polski producent i dostawa systemów fotowoltaicznych oraz urządzeń do magazynowania energii słonecznej. Firma została założona w 2011 roku i od tego czasu zyskała spore uznanie w branży, dzięki wysokiej jakości swoich produktów i profesjonalnej obsłudze klienta. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe rozwiązania dla inwestorów zainteresowanych pozyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych. Korzystanie ze sprawdzonych sprzętów oraz pełne wsparcie techniczne to atuty, cieszące się popularnością wśród klientów zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA

Eco Instal – o firmie, oferta

Oferta Eco Instal obejmuje przede wszystkim nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne. Dedykowane są one dla domów jednorodzinnych, firm, rolnictwa i przemysłu. Firma proponuje także systemy fotowoltaiczne do ładowania pojazdów elektrycznych oraz systemy do magazynowania energii słonecznej w postaci baterii. Warto również dodać, że przedsiębiorstwo specjalizuje się w zakresie powietrznych pomp ciepła oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem energii. Kompleksowe usługi zawierają:

  1. Wizję lokalną, dopasowanie instalacji oraz urządzeń pod potrzeby i możliwości klienta, profesjonalne doradztwo w zakresie fotowoltaicznym,
  2. Przygotowanie wstępnego i właściwego projektu wraz z wizualizacją i kosztorysem,
  3. Pomoc w uzyskaniu dofinansowań i pozwoleń na legalny montaż,
  4. W pełni bezpieczną, sprawną i świetnie prezentującą się instalację,
  5. Uruchomienie sprzętów, dostarczenie dokumentów potwierdzających zakończenie montażu oraz zgłoszenie machiny do dystrybutora,
  6. Monitoring i serwis istniejących instalacji.

Dzięki współpracy ze światowymi i zaufanymi markami typu SunPower, LG, Ja Solar, Jinko, Longi Solar, Sofar Solar, Fronius, Canadian Solar, firma może pochwalić się nie tylko renomowanymi panelami fotowoltaicznymi, ale również urządzeniami do monitorowania pracy systemów PC oraz oprogramowaniami umożliwiającymi zarządzanie wytworzoną energią słoneczną. Eco Instal zapewnia swoim klientom pełne wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji. Na uwagę zasługuje również wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy posiadają niezbędne certyfikaty i doświadczenie w realizacji projektów PV. Firma dba także nie tylko o jakość swoich usług i produktów, ale też o środowisko naturalne, czego potwierdzeniem są urządzenia przyjazne dla środowiska, umożliwiające uzyskiwanie energii ze źródła odnawialnego. Dodatkowym atutem Eco-Instal jest stosowana przez nią zasada gospodarki i zamkniętym obiegu, co w praktyce oznacza, że materiały i urządzenia pochodzące z demontażu poddawane są recyklingowi i ponownie wykorzystywane. Nie można zapomnieć również o profesjonalnych i solidnych rekuperatorach, dzięki czemu w domu, w którym zostanie zamontowane urządzenie, każdego dnia można cieszyć się czystością i świeżością.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
2023.06.09 16:12
Ocena :
     

Firma godna polecenia. Fachowa i rzeczowa. Wymienialismy piec na pompe ciepła + panele foto. Każdy etap był konsultoway z nami, nie było miejsca na wpadki czy zostawienie czegoś losowi. Cała zespół od początku zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Profesjonaliści w kazdym calu. Nie było propblemu z przesuniecirm terminu montażu gdy z naszej winy musielismy go przesuwać. Każdemu kto zastanawia sie nad wyborem moge polecić z ręka na sercu tą firmę. Pozdrawiam .