Fotowoltaika

Copernicus Sun

Kontakt

Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław

608 111 151

Chcesz dorzucić małą cegiełkę do ochrony środowiska naturalnego? Zaliczasz się do osób, które rozważają montaż paneli fotowoltaicznych? Poszukujesz firmy z doświadczeniem, która w swoim portfolio ma już niejedną zrealizowaną inwestycję i cieszy się doskonałymi opiniami wśród klientów? Interesuje Cię wyłącznie współpraca z rzetelnym przedsiębiorstwem, które dotrzymuje terminów zapisanych w umowie? Jeżeli tak, to Copernicus Sun jest najlepszym wyborem dla Ciebie. Proponuje kompleksową ofertę i wsparcie na każdym etapie inwestycji.

 • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
 • FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY

Co leży w kręgu zainteresowań Copernicus Sun?

Projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych to tylko część proponowanych przez przedsiębiorstwo usług. Wrocławska firma ma w swojej ofercie również pompy ciepła. Wybierając ją, możesz zakupić także akumulatory służące do magazynowania wyprodukowanego przez panele prądu. Jeśli zdecydujesz się na wszystkie oferowane produkty, możesz być pewny, że zostaną one dobrane do siebie tak, aby Twoje opłaty za prąd i ogrzewanie były równe niemal zeru. Nawet jeśli wybierzesz tylko panele i magazyn energii, i tak dużo zaoszczędzisz, a ponadto uniezależnisz się od przerw w dostawie prądu.

Kto może skorzystać z oferty przygotowanej przez Copernicus Sun?

Siedzibą firmy jest Wrocław. Przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija i posiada oddziały w takich miastach, jak:

 • Poznań;
 • Łódź;
 • Kalisz;
 • Szczecin;
 • Warszawa.

Swoją ofertę Copernicus Sun kieruje do klientów indywidualnych z całego kraju. Ma też ofertę dla rolnictwa. Firma duży nacisk kładzie na wysoką jakość oferowanych usług. Zatrudnia wyłącznie monterów z dużą wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu prace przebiegają szybko, co jednak nie powoduje obniżenia ich jakości. Nic więc dziwnego, że na rynku firm, które działają w segmencie paneli fotowoltaicznych, cieszy się dobrymi opiniami.

Na jakich podzespołach bazuje Copernicus Sun?

Przedsiębiorstwo dba o najwyższą jakość zarówno wykonywanych przez siebie prac, jak i wykorzystywanych do wykonania instalacji elementów. Partnerami Copernicus Sun są między innymi:

 • Sharp;
 • Jinko;
 • LG Solar;
 • Panasonic;
 • Solar Edge.

Wykorzystanie najlepszej jakości komponentów plus doświadczenie monterów sprawia, że wykonane przez Copernicus Sun instalacje działają niezawodnie. Oczywiście awarie zawsze mogą się zdarzyć, ale nie musisz się nimi przejmować. Firma świadczy również usługi serwisowe. Maksymalnie w ciągu 48 godzin od jej zgłoszenia serwisanci będą u Ciebie.

Co zyskasz, wybierając Copernicus Sun?

Przede wszystkim Twoje rachunki za prąd ulegną znacznemu zmniejszeniu. Wykonana przez tą firmę instalacja będzie wydajna i niezawodna. O żadne uszkodzenia i naprawy nie musisz się martwić, gdyż Copernicus Sun udziela 15-letniej gwarancji. Pracownicy firmy posiadają uprawnienia UDT i SEP. Oznacza to, że mogą oni nie tylko wykonywać instalacje PV, ale także zgłaszać je w Twoim imieniu do zakładu energetycznego. Nie musisz też zaprzątać sobie głowy tym, jak sfinansujesz montaż instalacji. Przedsiębiorstwo służy pomocą w uzyskaniu dofinansowania.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota
Dorota
2023.06.08 18:04
Ocena :
     

Dbanie o środowisko naturalne musi nam wejść w krew dlatego po małych kroczkach w tej kwestii przyszedł czas na większą inwestycję. Zależało nam na produkowaniu własnej energii jak i na odcięciu się od dostawców energii i byciu choc trochę samowystarczalnym. Zdecydowaliśmy się na montaż paneli fotowoltaicznych i nie żałujemy. Firma bardzo uczciwa i konkurencyjna. Potrafią wytłumaczyć laikowi zasade działania takiej instalacji. Są nie tylko profesjonalistami ale też pasjonatami swojej pracy. Bardzo doceniam to, że ominęło mnie przegotowywanie dokumentow do dotacji. Porównując oferty warto wziąć pod uwagę na jakich podzespołach pracuje dana firma. Polecam i pamiętajcie, że o nasza planete trzeba dbać.