Fotowoltaika

BESOLAR

Kontakt

ul. Franciszka Barcza 58, lok. U18, 10-685 Olsztyn

22 270 10 41 info@besolar.pl

BESOLAR to polska firma specjalizująca się w projektowaniu, budowie i instalacji systemów fotowoltaicznych oraz elektromobilnych stacji ładowania. Została ona założona w 2013 roku i od tego czasu zyskała renomę jako lider w branży OZE. Innowacyjne przedsiębiorstwo to jest także zaangażowane w działanie na rzecz ochrony środowiska i promowania zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu oferuje swoim klientom kompleksowe i profesjonalne rozwiązania z zakresu energii słonecznej, obniżając tym samym rachunki za energię.

 • PANELE FOTOWOLTAICZNE
 • DOFINANSOWANIE

Oferta BESOLAR

Wśród oferowanych przez BESOLAR usług znajduje się projektowanie i instalacja paneli fotowoltaicznych, w tym zarówno małych, domowych instalacji, jak i dużych farm fotowoltaicznych. Firmę cechuje także projektowanie oraz budowa elektrowni wiatrowych i elektromobilnych stacji ładowania. Kompleksowe usługi przedsiębiorstwa obejmują:

 • Audyt inwestycji i doradztwo,
 • Projekt, wizualizacja i wycena instalacji,
 • Finansowanie, dotacje i ulgi,
 • Profesjonalny montaż instalacji,
 • Zgłoszenie do operatora sieci.

Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę od BESOLAR?

Do zalet współpracy z firmą BESOLAR należą:

 • Optymalne rozwiązania – każdy projekt przygotowywany jest indywidualnie pod potrzeby i oczekiwania klienta – niezależnie od tego, czy to realizacja w domu jednorodzinnym, w firmie, czy u rolnika.
 • Posiadanie certyfikatów UDT i SEP.
 • Instalacje oparte na wysokiej jakości komponentach pochodzących od sprawdzonych, zaufanych i światowych marek, typu Trinasolar, LG CHem, WinAico, SolarEdge, Sharp, Jinko i wiele innych. Dostępne w sprzedaży mikrofalowniki zapewniają bezpieczeństwo przeciwpożarowe, wysoką efektywność oraz skalowalność rozwiązania.
 • Własny zespół inżynierów i specjalistów, zapewniających kompleksową obsługę klienta na każdym etapie realizacji projektu. Pracownicy nieustannie także rozwijają swoje umiejętności, proponując potencjalnym nabywcom nowoczesne rozwiązania technologiczne, gwarantujące bezpieczeństwo i długoterminową, efektywną pracę instalacji.
 • Działalność oparta na zasadach zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, co jest zgodne z obecnymi trendami zarówno ekologicznymi, jak i wizualnymi.
 • Realizacja montażu z zachowaniem wszelkich norm i wymagań technicznych, a także niezbędnych zabezpieczeń.
 • 25-letnia gwarancja na bezobsługowe panele fotowoltaiczne. Pełna serwis gwarancyjny dostępny jest na terenie całej Polski.

Firma BESOLAR od początku swojej działalności wspiera rozwój energii odnawialnej w Polsce, wprowadzając coraz to nowsze rozwiązania do swojej bogatej oferty. Przedsiębiorstwo propaguje także wszelkie zalety oraz edukację w zakresie efektywnego wykorzystania źródeł energii. BESOLAR jest również szeroko pojęcie zaangażowania w działania na rzecz promowania zrównoważonego rozwoju.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
2023.06.08 17:44
Ocena :
     

Zdecydowałem sie na montaż pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych w naszym nowym domu. Zależało nam na bezobsługowej formie grzania i na minimalizacji kosztów. Zaproponowane rozwiązania przez firme Besolar spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Od samego poczatku pokazywali swój profesjonalizm na każdym kroku za co mają u mnie 5*. Montaż przebiegł terminowo, bardzo sprawnie i czysto. Urzadzenia działaja od zeszłej zimy i mogę podpisać się pod profesjonalizmem tej firmy obydwoma rękoma. Polecam.