Fotowoltaika

Amper Haus

Kontakt

ul. Słowackiego 2K, 11-010 Barczewo

514 089 045 tomasz.s@amperhaus.pl

Amper Haus to jedna z lepszych firm na rynku, której bez obaw można powierzyć swój dom, firmę czy gospodarstwo rolne w celu stworzenia własnej elektrowni, odzyskujących energię zarówno z promieni słonecznych, jak i wiatru. Przedsiębiorstwo zajmuje się więc kompleksowym projektowaniem, sprzedażą, montażem, a także serwisem instalacji fotowoltaicznych. Oferowane przez Amper Haus usługi i produkty cechuje wysoka jakość, a także dbałość o ekologię i ochronę środowiska naturalnego. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Barczewo, a obszar działalności firmy rozciąga się do granic całego kraju.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA

Amper Haus – oferta

Amper Haus, podobnie jak inne firmy z tej samej branży na rynku, oferuje klientom kompleksową usługę instalacji fotowoltaicznej, czyli bezpłatny audyt oraz wycenę potencjalnej instalacji, stworzenie projektu przyszłej inwestycji zgodnie z wszelkimi wymogami, warunkami technicznymi oraz preferencjami inwestora, sprawny i solidny montaż instalacji poprzedzony dowozem wszelkich niezbędnych w tym celu materiałów na miejsce budowy, przygotowanie potrzebnej dokumentacji oraz zgłoszenie powstałej instalacji do odpowiedniego zakładu energetycznego. Do zadań firmy zaliczyć można również zgłoszenie wniosku o dofinansowanie w programie Mój Prąd. Ponadto Amper Haus zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego systemu oraz kompetentny i regularny serwis posprzedażowy.

Współprace AmperHaus

Firma może pochwalić się bardzo szerokim asortymentem, dzięki któremu można łatwo dopasować potrzebny sprzęt oraz niezbędne komponenty indywidualnie do przyszłej instalacji. Amper Haus współpracuje z najlepszymi światowymi producentami systemów solarnych oraz urządzeń energetycznych. W ich ofercie nie brakuje produktów marek Sharp, Jinko, Longi Solar, LG Solar, Fronius i wiele innych. Solidne i sprawdzone sprzęty to nie tylko gwarancja fantastycznej jakości, ale także łatwego w codziennym użytkowaniu systemu. Oferowane urządzenia posłużą lata, świetnie zaabsorbują energię słoneczną, zamieniając ją następnie w ciepło, które może zostać wykorzystane do ogrzewania nie tylko pomieszczeń, ale także wody.

Amper Haus – realizacje

Potwierdzeniem rewelacyjnej jakości wykonywanych usług przez firmę Amper Haus są nie tylko liczne, pozytywne opinie wśród klientów, ale także szeroki wachlarz fotografii umieszczonych na stronie internetowej firmy. Można tam znaleźć realizacje u klientów indywidualnych, firmowe, a także wprawiające w zachwyt farmy fotowoltaiczne. Są to projekty wykonane zarówno na dachach, jak i w gruncie. Przykładem są fotowoltaiki z Bielan o mocy 360 kW oraz 600 kW, Czerwonki o wydajności 15 kW, spora farma o mocy 1000 kW, inwestycja w Osuchowie o mocy 50 kW oraz mniejsze typu 9 kW ze Szwarun i miejscowości Lubomino.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

4 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Wiola
Wiola
2023.08.24 15:15
Ocena :
     

Korzystałam z oferty tej firmy w sierpniu 2022. Pompa ciepła i panele działały więc pełen sezon i moge sie już wypowiedziec. o ile z samych urzadzen i ich dodoru jestem zadowolona to niestety kontakt przebiegł bardzo sprawnie. Miałam wrażenie, że to dwie rózne firmy. Kwestie techniczne, montaż itd ekstra, bez zarzutu. Kontakt z klientem niestety pozostawia sporo do życzenia.

Greg
Greg
2023.06.08 17:17
Ocena :
     

Polecam! jedna z najsympatyczniejszych ekip, ktora pojawiła sie na naszej budowiwe. Profesjo0nalisci i specjalisci jakich za swieca szukać. Od pierwszego kontaktu do przykrecenia ostatniej śrubki i konfiguracji absolutnie zero zastrzeżen. Planowanie instalacji na najwyuzszym poziomie, wszystkie waraianty prtzedyskutowane po kilka razy, wspólnie wybraliśmy ten najbardziej optymalny. Montaż nastąpił po półtorej tygodnia a sam trwał niecały dzień. Na budpowie przywitał mnie porządek. Polecam raz jeszcze.