Firma OZE

AM Group Solution

Kontakt

ul. Bydgoska 16,
86-065 Lisi Ogon

734 151 444

Firma AM Group Solar Sp. z o.o., z siedzibą w miejscowości Lisi Ogon, przy ulicy Bydgoskiej 16, 86-065 Lisi Ogon, to przedsiębiorstwo z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji kompleksowych budów elektrowni słonecznych, zdobywając doświadczenie na europejskich rynkach, takich jak Niemcy, Austria, czy Francja. AM Group Solar wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdej inwestycji i profesjonalną obsługą na każdym etapie działalności.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Oferta firmy obejmuje instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzatory oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Realizacje są przeprowadzane wyłącznie przez własne ekipy montażowe, co gwarantuje wysoki standard usług. Firma prowadzi klientów przez każdy etap inwestycji, od projektu po montaż oraz pełną obsługę posprzedażową, a także pomaga w uzyskaniu dofinansowania.

Kontakt z AM Group Solar jest możliwy poprzez infolinię czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numerem telefonu +48 734 151 444 lub +48 889 801 337 oraz adres e-mail biuro@amgroupsolar.com. Firma cieszy się uznaniem w branży i dobrą reputacją wśród klientów, co potwierdza jej pozycję jako godnego zaufania partnera w dziedzinie fotowoltaik

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments